پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس ستاد پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد:

عوامل برگزاری انتخابات اگر به مردم اهمیتی نمی‌دهند، لااقل خدا را در نظر بگیرند

علیرضا کفایی، رئیس ستاد پزشکیان در استان کهگیلویه و بویراحمد از عدم بی‌طرفی عوامل برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در این استان به شدت انتقاد کرد.

علیرضا کفایی در گفت‌وگوی اختصاصی با ریواس جنوب گفت: در دور اول انتخابات و در ترکیب هیئت‌های اجرایی به ندرت نیروهای اصلاح‌طلب یا معتدل حضور داشتند اما در این دوره به همان ترکیب تقریبا یک دست قبلی هم دست زدند و ترکیب این هیئت‌ها را در دور دوم به طور کامل یک‌طرفه کردند.

انتقاد رییسستاد مسعود پزشکیان

رییس ستاد مسعود پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد افزود: این کارها نه با معیارهای الهی و شرعی سازگار است و نه با معیارهای انسانی و جمهوریت نظام چرا که با این شرایط نمی‌توان انتظار یک انتخابات سالم را داشت.

وی با بیان اینکه بسیاری از شرایط فعلی به سال ۸۸ شبیه است، تصریح کرد: اعضای دولت در استان، شورای اداری، فرمانداران عملا آستین بالا زدند و برای نامزد رقیب ما کار می‌کنند و امروز که تبلیغات ممنوع بود، به توزیع کیک و شیرینی و شربت و غذا بین مردم اقدام کردند که به هیچ عنوان پذیرفته نیست‌.

کفایی ادامه داد: گزارشات ناامیدکننده‌ای از چنین اقدامات خلاف قانون از برخی شهرها و روستاها به ما می‌رسد تا جایی که حتی برخی مدیران و کارمندان کمیته امداد با تلفن و پیامک و… به مددجویان خود فشار می‌آورند که به رقیب ما رای بدهند.

کفایی با بیان اینکه ستاد رقیب ما پول دارد، افزود: در ترکیب هیئت‌های اجرایی، اوضاع بسیار نگران‌کننده است اما روی صندوق‌ها، نماینده داریم البته همه هزینه‌های نماینده پزشکیان در شعب اخذ رای را به دوش ما گذاشتند که واقعا هزینه‌ای حتی برای تامین پول غذای این افراد نداریم.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان از استاندار و فرمانداران استان خواست تا به عدالت رفتار کنند و اجازه ندهند چه قبل از انتخابات و چه در هنگام شمارش، رای مردم دستکاری شود.

وی تاکید کرد: هر دخالتی در انتخابات مذموم است و استاندار مسئول است و ما از دادستان محترم انتظار داریم که به جد وارد شود و اجازه هیچ تخلفی در روند رأی ‌گیری چه قبل و چه در روز انتخابات و چه بعد از آن را ندهد.