پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

صدای آیت‌الله ملک‌حسینی هم از تخلفات انتخاباتی درآمد؛ خدا کند دروغ باشد/ تخلفات در مارگون به دستگاه قضا رفت

ریواس جنوب/آیت‌الله ملک‌حسینی بار دیگر در سمت درست تاریخ و در کنار مردم ایستاد و نسبت به گزارشات تخلفی که از صندوق های رأی می‌رسد، واکنش تندی داد؛ تخلفاتی که در بسیاری موارد، محرز بوده و در دستگاه قضا در حال رسیدگی است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه گزارشاتی را از تخلفات انتخاباتی می‌شنوم که اگر راست باشند واقعا شرم‌آور است و این کار با خیانت به ناموس تفاوتی ندارد.

آیت‌الله ملک‌حسینی که پیش از این هم بارها در کنار مردم مظلوم موضع‌گیری کرده و برای احقاق حق آنها تلاش کرده، با اشاره به نامه‌ای خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تاکید کرد: باز هم می‌گویم اگر این حرف‌ها و این تخلفات انجام شده است، به صندوق‌های رأی و ناموس نظام اسلامی خیانت شده و بسیار بسیار شرم‌آور است و حقیقتا دلم سوخت.

آیت الله ملک حسینی یادآور شد: خیانت به صندوق رای خیانت به ناموس سیاسی و اجتماعی نظام جمهوری اسلامی است، خیانت به رای مردم، خیانت به حقوق امتی است که انقلاب کردند، خیانت به حقوق انسان هایی است که برای انقلاب خون دادند و خیانت است به نسل های آینده‌ای که خواهند آمد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بیایید حرمت این صندوق را حفظ کنیم تا آیندگان ما را به عنوان هرزه‌ها و فاحشه های سیاسی نخوانند. هر کسی به ناموسش خیانت کند به عنوان هرزه‌گری و فاحشه‌گری در تاریخ شناخته می‌شود. باید این صندوق‌ها را صیانت کرد در غیراینصورت فریب است، دروغ است، خیانت است، ضایع شدن حق است، بی حرمت کردن دوست خودتان است؛ چون اگر در یکی دو سه صندوق تخلفی صورت گرفته باشد (عرض کردم اگر راست باشد) و اگر دو سه مورد را مردم ببینند تعمیم می‌دهند و اگر تعمیم دهند هم آبروی دوست تو می‌رود.

وی ادامه داد: بگذار مردم احساس کنند که سلامت و امنیت صندوق‌ها حفظ خواهد شد و می‌دانیم در کنار عنوان‌هایی از دروغ و فریب و نفاق و خیانت بدترین اتفاق بی‌اعتماد کردن مردم به صندوق‌ها است.
آیت‌الله ملک‌حسینی افزود: اگر فردا کسی پای صندوق های رأی نیامد به بهانه اینکه اعتماد ندارم خدا شاهد است ما نسل های قبل هیچ پاسخی در برابر خدای متعال نداریم.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد: مردم باید در کنار انقلاب باشند خدای متعال با آمدن مردم و با بودن مردم  از انقلابی که خون های پاکی در مسیر آن و برای رسیدن به اهداف آن ریخته شده است صیانت می‌کند. نصیحت می کنم مسئولان را (خودم هم مسئولم) که مبادا برای رضایت کسی و موفقیت کسی کاری کنیم که خدا ناراضی باشد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در دور اول انتخابات ریاست‌جمهوری و در زادگاه استاندار کهگیلویه و بویراحمد (باشت) تخلفات گسترده‌ای به نفع سعید جلیلی انجام شد که حتی منجر به کاهش اختیارات فرماندار این شهرستان در دور دوم شد.

اخیرا نیز افراد زیادی با تجمع در جلوی فرمانداری بویراحمد، مدعی شدند که وقتی برای رای دادن مراجعه کردند به آنها گفته شد رای شما در شهرستان مارگون به صندوق انداخته شد!
گزارشی که صحت آن تایید شد و مراجع قضایی وعده رسیدگی به آن را دادند.
در دور اول انتخابات تنها در باشت و مارگون به شکل غیرمعمولی، آرای سعید جلیلی از پزشکیان پیشی گرفته بود که ناشی از تخلفات گسترده و ساماندهی شده در این شعب بود.