پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

غلام‌رضا تاجگردون در ادامه تلاش‌هایش برای اثبات حقانیت خود، در صفحه اینستاگرام خود خاطراتی از نذری حلیم و مراسم روضه در خانواده‌اشان روایت کرد تا بار دیگر به حاکمیت بگوید که او هم اعتقادات مذهبی دارد.

به گزارش ریواس جنوب، غلامرضا تاجگردون نوشت:

حدود صد سال آنطور که شنیدم از پدر بزرگ تا پدر و بعد از او در منزل ما نذری حلیم بود و از نیمه های شب عاشورا آماده عزاداران حسینی بودیم. این کرونای لعنتی چی بود که این نعمت را از همه گرفت.

اگر چه در حد اداء انجام خواهد شد ولی بیداری شب عاشورا کنار دیگ حلیم و بهم زدن دیگ توسط اونایی که یکسال نیت میکردند تا در این شب نیتشون را اداء کنند مزه دیگری داشت و دارد. یادم رفت بگم ،امسال معترضین به اعتبارنامه من جوری صحبت و گزارش میدادند که گویا خانواده ما اصلا مسلمان و شیعه نیست.

وقتی گفتم دهها سال قبل از انقلاب در منزل پدری ما روضه حسین بود و یاد حسین میگفتند گفتند دروغ میگوید. یادمه بچه بودیم و قبل از انقلاب مرحوم متقی کاشانی امام جمعه فقید شهرمان در منزل ما روضه میخواند.

رئیس کمیسیون تحقیق میگفت آقای فلانی اومده پیش من و آقای دیگری که ریشش خاص بود و بلند و به نظر میومد آخوند است ولی لباس نپوشیده بود باهاش اومده بود.

طرف که باهاش اومده بود می گفت اینایی که تاج گردون میگه ما روضه داشتیم و ادعای مسلمانی میکنند کلا دروغ میگه. حتی بهم گفت اصلا غلام و احمد از دو مادر هستند و همه اینها را دروغ میگه. والله این جماعتی که من باهاشون روبه رو بودم از صد تا کرونا هم بدتر بودند.

بگذریم بهش گفتم اونکه باهاش اومده بود آخوند نیست ریشش بلند و مثل آخونداست و فامیلش فلانی نبود؟. گفت چرا همین فامیلی بود.

انتهای پیام/د