پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

غضنفر آرام به عنوان مدیرکل اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد این روزها متهم است که اعتبارات اضافه‌کاری کارکنان دولت را فقط به سه دستگاه استانداری، مدیریت و برنامه‌ریزی و سازمان تحت مدیریت خودش داده است؛ او البته برای این کارش پاسخ دارد و توپ را به زمین معاونین مالی ادارات انداخته اما هر چه باشد کارمندان و مدیران برخی ادارات معترض هستند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، کارمندان و مدیران مرتبط با بودجه در بسیاری از ادارات مدعی هستند که آقای غضنفر آرام به عنوان خزانه‌دار این استان بیشتر توجهش در توزیع اعتبارات خاصی چون اضافه‌کاری معطوف به چند نهاد مهم و تاثیرگذار است.

معترضین می‌گویند که مدیرکل اقتصاد و دارایی این استان رضایت استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برایش مهم است و هرجا اعتباری وجود دارد که دست او در توزیعش و یا اولویت و مبلغ تخصیصی باز است فقط به این‌ها و اداره خودش و حوزه مالیات توجه ویژه دارد.

این افراد ادعا کردند که دستگاه محل خدمت آنها، هیچ مبلغی را برای اضافه‌کاری دریافت نکردند.

حال سوال اینجاست که چرا باید فقط چند دستگاه خاص و مهم، سوگلی شوند و تبعیض بین ادارات قائل شود؟

این سوال و اتهام در حالی است که غضنفر آرام در همین زمینه به ریواس جنوب گفته است که ما به انداره همه پول داریم و تبعیضی صورت نگرفته است اما استانداری درخواست وجه‌ الکترونیک را به موقع ارسال و اقدامات لازم را انجام داده است و ما هم اعتبارات اضافه‌کاری را به آنها پرداخت کردیم.

مدیرکل اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در چند روز آینده این اعتبارات را به همه ادارات پرداخت می‌کنیم گفت که اینگونه نیست فقط استانداری و برنامه بودجه گرفته باشند بلکه پنج دستگاه دیگر هم این اعتبارات را دریافت کردند.

آرام افزود: پول هست و ایراد از خود ادارات است که درخواست وجه الکترونیک نمی‌کنند.

هر چند این پاسخ آقای آرام از سوی ادارات معترض رد شده و گفتند این تبعیض‌ها ارتباطی با وجه الکترونیک ندارد اما اگر واقعا پول اضافه‌کاری کارمندان ادارات در خزانه موجود است چگونه است که مدیران و معاونین مالی ادارات از پشت میز خود بلند نمی‌شوند تا حداقل در این کار ساده حق و حقوق همکاران خود را بگیرند؟

واقعیت چیست؟ خزانه‌دار درست می‌گوید یا کارمندان و مدیران معترضین؟

انتهای پیام/ بنام