پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از وزیر کار، دکتر پناه، هیئت اعزامی وزارت و نماینده ارشد دولت در این استان قدردانی کرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، پروانه نیکمرام در این پیام با اشاره به سفر پربرکت معاونین وزارت کار، مدیان عامل بانک‌های وابسته به این وزارت و مدیران صندوق‌های کشوری به کهگیلویه و بویراحمد گفت که این استان با چنین سفرهای کاری می‌تواند فاصله خود را از کاروان توسعه کشور کمتر کند و در شاخص‌های مهمی چون اشتغال و عمران جهش قابل ملاحظه‌ای کند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: مصوبات این سفر بسیار پربار بوده که در آینده نزدیک اثرات توسعه‌ای این مصوبات کارشناسی و راهگشا برای مردم  این استان ملموس خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخی از این مصوبات تأیدیه نهایی گرفتند و برخی دیگر به زودی در تهران با حضور وزیر کار به تصویب می‌رسند، تأکید کرد: حقیقتا از شخص آقای وزیر و معاون پرتلاشش جناب آقای دکتر پناه، مدیران عامل بانک‌های توسعه تعاون و رفاه، مدیران عامل صندوق بازنشستگی و شستا و همچنین استاندار پیگیر و اخلاق‌مدار این استان قدردانی می‌کنم.

نیکمرام اضافه کرد: با حمایت جناب آقای کلانتری، با جدیت پیگیر خواهیم بود تا کهگیلویه و بویراحمد از این فرصت به وجود آمده نهایت بهره را ببرد و برای کاهش محرومیت‌هایش به دنبال عملیاتی شدن مصوبات خوب این سفر باشیم.

انتهای پیام/