پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس، هم‌اینک همه جایگاه‌های عرضه سوخت این استان در مدار ارائه خدمات قرار گرفته و در اغلب این جایگاه‌ها هر سوخت به صورت دو نرخی عرضه می‌شود.

 به گزارش ریواس جنوب محمدهادی غلامی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: کُل ۲۹۶ جایگاه سوخت در فارس، فعال است و سوخت رسانی در استان به شرایط عادی بازگشته است.

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس ادامه داد: در پی ایجاد اختلال در سیستم سوخت رسانی، ابتدا عرضه سوخت به قیمت ۳ هزار تومان عرضه می‌شد اما اکنون در اکثر جایگاه‌ها سوخت دو نرخی توزیع می‌شود.

غلامی با بیان اینکه همکاران ما در تلاش هستند تا همه جایگاه‌ها با دو تک نرخی، سوخت به مشتریان عرضه کنند، از عرضه ۱۰۰ درصدی سوخت دونرخی تا ۲۴ ساعت آینده در همه جایگاه‌ها خبر داد.

این مقام مسئول با بیان اینکه با عادی شدن روند سوخت‌رسانی، خبری از شلوغی در جایگاه‌ها نیست، یادآور شد: در پی اختلال در سیستم سامانه هوشمند کل کشور، تیم‌های تخصصی و فنی به جایگاه‌ها در فارس اعزام شدند و در همان ساعات ابتدایی، سیستم آنلاین را به افلاین تغییر داده‌اند تا مردم بتوانند حالت عادی سوخت‌گیری با نرخ آزاد سه هزار تومان را ادامه دهند.

به گزارش ریواس جنوب، از صبح روز سه‌شنبه چهارم آبان‌ماه، در سراسر کشور به دلیل آنچه که مشکل فنی در سامانه کارت سوخت و خارج شدن سامانه هوشمند از مدار عنوان شده، فعالیت تمامی جایگاه‌های سوخت متوقف و باعث مشکلات زیادی برای مردم شده بود.

در نیم‌روز ابتدایی تعطیلی کامل جایگاه‌ها باعث اختلال در رفت و آمدها کرده بود اما در ادامه به مرور و تا صبح روز بعد تعداد قابل توجهی از این جایگاه‌ها در نقاط مختلف کشور البته با عرضه بنزین آزاد به مدار فعالیت خود بازگشتند.

در ادامه و تا امروز نیز عرضه بنزین با همان دو نرخ سهمیه‌ای و آزاد در اغلب جایگاه‌ها به روند عادی برگشت اما همچنان برخی از جایگاه‌ها صرفاً با ارائه بنزین آزاد با نرخ هر لیتر ۳ هزار تومان مشغول هستند.

انتهای پیام/ سجاد بنام