پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

عضو شورای شهر یاسوج از بی توجهی ادارات به پرداخت مالیات خود انتقاد کرد.

به گزارش ریواس جنوب، فرشید احمدی کیش گفت: با توجه به اینکه شهرداری یاسوج مرکز استان دستگاهی خدمات رسان و خودگردان  است که تمامی هزینه های اداری تشکیلاتی و عمرانی از محل اعتبارات داخلی پرداخت می گردد و در سال برای جمع آوری پسماند و هزینه های نگهداری فضای سبز مبلغی بالای ۷۰ میلیارد پرداخت می نماید و این عدد نیز به غیر از هزینه های اداری و عمرانی می باشد انتظار می رود شهروندان در پرداخت عوارض همکاری لازم را داشته باشند .

وی افزوذ: اما چیزی که باعث ناراحتی و همچنین معوقه شده حقوق کارگران خدوم شهرداری گردیده عدم پرداخت مطالبات شهرداری از دستگاه‌ها و ادارات مستقر در شهر یاسوج هست.

احمدی کیش ادامه داد: شهرداری عددی بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان از این ادارات طلبکار است که علیرغم ارسال مکاتبات متعدد از سوی شهرداری با مدیران و همچنین درخواست از دستگاه‌های امنیتی قضایی و استاندار ، مدیران حاضر به همکاری و پرداخت بدهی های خود نیستند.

وی تاکید داشت: اینجانب بعنوان عضوی از این مجموعه از استاندار محترم ، سازمان مدیریت ، دستگاه‌های امنیتی و قضایی خواهش می کنم به طور جدی با مدیرانی که بدهی خود را نمی پردازند برخورد کنند تا ما بتوانیم حداقل بخشی از معوقات کارگران را بپردازیم برخورد نمایند .

وی گفت: هر گونه حادثه و یا اتفاق که در این زمینه رخ دهد متوجه مدیران و دستگاه‌های بدهکار به شهرداری خواهد بود .