پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

حسن نوروزی از کرمانشاه هم عزل شد/حسن آقا؛ مسئولیت به چه قیمتی؟

یادداشت ارسالی-

حسن نوروزی که بیشتر به یک چهره دانشگاهی در دانشگاه آزاد بهبهان شناخته می‌شود، در سایه حمایت‌های غلام‌رضا تاجگردون پا به عرصه مدیریت گذاشت و بعد از یک دوره پر فراز و نشیب در مدیریت برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد، با وجود انتقادات زیاد از او، ارتقا یافت و در فارس همین مسئولیت را عهده‌دار شد.

او بعد از آنکه از فارس هم کنار گذاشته شد، هر چند پیش‌بینی می‌شد دیگر به دنبال مسئولیت نباشد و به دانشگاهش برگردد، اما از آخرین اقتدار تاجگردون در روزهای پست روحانی هم استفاده کرد و با وجود مخالفت‌های شدید در استان کرمانشاه، به مسئولیت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آنجا رسید.


نوروزی که همواره از جایی حمایت می‌شد هیچ‌گاه پاسخگوی رسانه‌ها نبود و به ویژه در فارس و کرمانشاه به هر قیمتی در سکوت چند سال مدیر ماند و در کرمانشاه به حکومت کوتاه او پایان داده شد.

سوالی که از آقای نوروزی باید پرسید این است که مسئولیت و مدیر بودن چه دارد که حاضر شدی به هر قیمتی آن را به دست بیاورید و همچنان مدیر باشی؟

واقعیت این است که دولت شما و حامی شما یعنی تاجگردون، فعلا در قدرت نیستند و شما هم باید می‌پذیرفتند که اینگونه و به این شکل شاهد کنار گذاشتن شما نباشیم.

چرا یک مدیر باید در روز رفتنش موجب خوشحالی همکارانش شود؟یا به عبارتی چرا باید به گونه‌ای مدیریت کنیم که همه از رفتن ما خوشحال شوند؟

انتهای پیام