پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سید قدرت حسینی‌بحرینی: اینکه می‌گویند، من پیگیر ردصلاحیت تاجگردون بودم و هستم، صحت ندارد / تکلیف حقیر که قطعى نیست و اجاق برادرم هم فعلاً خاموش است / در صورت حضور تاجگردون انتخابات به سمت ائتلاف می‌رود / تاجگردون تمایل دارد که بزرگواری و بهرامی پیروز شوند و اینهمه خودش را به آب و آتش می‌زند براى کمیسیون برنامه و بودجه مجلس است

سید قدرت‌ حسینی‌بحرینی، چهره شاخص جریان اصولگرایی حوزه انتخابیه گچساران و باشت گفت: اینکه می‌گویند من پیگیر ردصلاحیت آقای تاجگردون هستم، صحت ندارد.
سید قدرت حسینی، نماینده اسبق شهرستان‌های گچساران و باشت در پاسخ به سئوال کبنا نیوز مبنی بر اینکه آیا صحت دارد که حضرتعالی پیگیر ردصلاحیت آقای تاجگردون بوده‌اید و هستید؟ اظهار کرد: یکى از انتقاداتى که به اینجانب وارد می‌کنند این است که همیشه شفاف و شجاعانه به سئوالات خبرنگاران و دیگران بدون از مماشات و لاپوشانى جواب می‌دهم که این روحیه خیلى‌ها را خوش نمی‌آید.
وی افزود: خیر این موضوع صحت ندارد.
حسینی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه اگر تأییدصلاحیت شوید با کدامیک از کاندیداهاى گچساران ائتلاف می‌کنید؟ گفت: بسته به حضور یا عدم حضور آقاى تاجگردون دارد، اگر ایشان حضور نداشته باشند، همه کاندیداها خود را نفر اول می‌دانند و عملاً ائتلاف منتفى است. در صورت حضور وى، قطعاً جهت انتخابات به سمت و سوى ائتلاف پیش می‌رود.
وی در پاسخ به سئوال دیگری که آیا ممکن است با برادرتان وارد رقابت انتخاباتى بشوید؟، با خنده گفت: تکلیف حقیر که قطعى نیست و چاله (اجاق) ایشان هم فعلاً خاموش است.
در ادامه پاسخ سید قدرت حسینی‌بحرینی به سئوالات کبنا نیوز را می‌خوانید.
شما اخیراً در یکى از گروه‌ها مطلبى را به نقل از یکى از بستگانت بیان کردی که «آقاى تاجگردون گفته است؛ اولین هدفم در آینده نابودى خانواده حسینى است و آقاى تاجگردون موضوع را به این شکل  تأیید ننموده است، ادعاى شما صحت دارد یا حرف‌ آقای تاجگردون؟
اگر سخنان اخیر مشارٌالیه در مورد بهشت و جهنم آقایان رئیسى و روحانى را در حوزه بویراحمد گرمسیر گوش داده باشید، جواب سؤالتان را خواهید یافت.‌ ایشان اگر در سال ٣٨ هجرى در آن جنگ سخت که در منطقه دیالزّور سوریه فعلى اتفاق افتاد، می‌بود، دستان آن سیاستمدار معروف را از پشت با قپانى مى‌بست.
صحت دارد بعضى از مدیران فعلى در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد یا در گچساران وباشت، پنهانى به آقاى تاجگردون چراغ سبز نشان داده‌اند؟
این شیوه در استان ما مسبوق به سابقه است. ولى مدیران اعتقادى چنین منشى ندارند. بعضى از مدیران معزول‌ ایشان را همراهى می‌کنند.
 انتخابات حوزه کهکیلویه را چگونه ارزیابى می‌کنید؟
البته چون حضور میدانى ندارم، نمی‌توانم جزماً واقعیت‌ها را تشریح نمایم،
اما فعلاً با عدم حضور سردار هاشمى، طرفداران آقاى بزرگوارى براى کسب کرسى بهارستان خیز پرشتابى برداشته‌اند، ولى درصورت تأیید صلاحیت سردار، کمیت‌ ایشان لنگ خواهد شد لذا‌ امیدوارى در اردوگاه سناتورپر رنگ می‌شود.
دو گروه دست به دعا هستند، عده اى براى تأیید و جماعتى براى رد.
آقاى تاجگردون مایل است چه کسى از کهکیلویه نماینده بشود؟
به ترتیب علاقه، آقایان بزرگوارى، سردار هاشمى، دکتر دهبانى و دکتر مژدهى.
 ارزیابى شما از انتخابات حوزه بویراحمد چگونه خواهد بود؟
حضور دکتر بهرامى به ضرر آقاى منتظریان رقم می‌خورد. اکثر جماعت بویراحمد علیا مصمم به یک انسحام راهبردى در مقابله با دکتر روشنفکر بودند. ولى تأییدصلاحیت شهردار اسبق یاسوج آن تصمیم را متزلزل نموده است لذا تشکیلات نماینده فعلى بویراحمد خرسند از شرایط پیش آمده هستند. البته آقایان منتظریان و بهرامى در حوزه سفلى بدون پایگاه نیستند. همینطور که آقای روشنفکر در حوزه علیا بدون پایگاه نیست.
آقاى تاجگردون دوست دارد چه کسى از حوزه بویراحمد نماینده بشود؟
به ترتیب علاقه، بهرامى، زارعی (اگر در صحنه باشند) مقدم و خرامین.
آقاى تاجگردون در مورد آقایان موحد، روشنفکر و منتظریان چه دیدگاهى دارد؟
درمورد نمایندگان فعلى بویراحمد و کهگیلویه، در ارتباط با موضوع رد اعتبارنامه‌اش نگرانى‌هایى دارد و علی‌رغم حفظ ظاهر به دنبال انتقام است. همانطور که از حقیر به شدت عصبانى است.
اما از نظر مبانى فکرى با آقاى حاج منتظریان کاملاً در تباین (متفاوت) است لذا دوست ندارد که‌ ایشان رأى بیاورد.
 آیا با نمایندگان فعلى بویراحمد و کهگیلویه و آقایان خرامین و مقدم، از نظر فکرى در یک مسیر هستتد؟
خیر در یک مسیر نیستند. این آقایانى که نام بردید همه از دوستان نزدیک حقیر هستند و اصولگرا می‌باشند، لیکن نسبت به آقاى منتظریان حساسیت بیشترى دارد.
اگر آقاى تاجگردون نماینده بشود، عضو کدام کمیسیون می‌شود؟
ایشان اینهمه خودش را به آب و آتش می‌زند براى کمیسیون برنامه و بودجه مجلس است.
 چرا این کمیسیون؟
چون کمیسیون برنامه و بودجه هم محل انتفاع است (البته نه براى همه) و هم جایگاه انتقام و با نگاه به آینده مقر و سنگر ارتقاء.
صحت دارد آقاى دکتر احمدزاده استاندار پیگیر حل مشکل صلاحیت شماست؟
جناب استاندار پیگیر برگزارى یک انتخابات سالم و با آراء حداکثرى است.
مطالبى را که سردار خورشیدى گفته‌اند، گوش داده‌اید؟
بعضى از آن‌ها را گوش داده‌ام.
آیا حرف‌هاى‌ ایشان را در مورد آقاى تاجگردون و خانواده‌اش تأیید می‌کنید؟
رفاقت حقیر با سردارخورشیدى از سال ۵٨ با تشکیل سپاه پاسدران گچساران شروع شده است،
تا یاد دارم همیشه بى‌پروا حرف می‌زد، اما انتقاد اگر معقول و با رعایت اصول اخلاقى باشد، جامعه بیشتر توجه می‌کند.
 صحت دارد آقاى هدایتخواه پیگیر ردصلاحیت آقاى تاجگردون و تأیید شماست؟
آقاى هدایتخواه یک وزنه فکرى و عقیدتى و انقلابى منحصر به فرد در استان ماست، حقیر از سال ۶١ با‌ ایشان مأنوس هستم، مجموعاً پیگیر هر موضوعى باشند، مبتنى بر اعتقادات اوست.
 شنیده‌ام تحت فشارخانواده‌ات هستى که از انتخابات و کلاً سیاست کناره‌گیرى نمایید؟
همسر و همه فرزندانم ۱۰۰ درصد مخالف حضورم در انتخابات هستند.
بقیه بستگانت چطور؟
اکثراً مخالف حضورم در انتخابات می‌باشند، حتى سال‌هاى ٩٨ و ١۴٠٠ را هم مخالف بودند.
با این شرایط چرا براى شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدا ثبت نام کردی؟
همه ما در برابر خداوند و دین و انقلاب و نظام اسلامى و ولایت فقیه و خون شهدا و مردم وظایفى داریم.
لذا اگر خدمتى از دستمان بر بیاد و از انجام آن‌ شانه خالى کنیم باید در دنیا و عقبى جوابگو باشیم، آیا به خانواده‌اى که یک شهید، سه جانباز، دوازده و شش رزمنده داشته می‌تواند نسبت به مسائل نظام جمهورى اسلامى بى‌تفاوت باشد؟
اشاره کردید به اینکه اجاق برادرتان خاموش است، ولى همه می‌دانند باپیگیری‌هاى آسیدناصر کارهاى عمرانى زیادى در منطقه انجام شده است، چرا این (چاله)اجاق خاموش است؟
صرف انجام امورات عمرانى، اجاق روشن نمی‌ماند. من این روز و این شرایط را دقیقاً پیش بینى می‌نمودم که منجر شد به نوشتن نامه فروردین ١۴٠١به برادرم. منتها‌ ایشان یا نخواست‌ یا نتوننست‌ یا نگذاشتند به آن نکات مهم و دلسوزانه و کاربردى که در قالب ٩۵٠٠ کلمه نگارش یافته بود، توجه نمایند و دقیقاً خلاف اهداف آن راهنمای‌هاى مدبرانه، از آن نصایح، استنباط دیگرى شد.