پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دست دوستی بزرگواری و سردار هاشمی/پیام مهم بزرگواری به هواداران هاشمی

سید علی‌محمد بزرگواری در همایش ایل نویی گفت: از ابتدا هم بین من و آقای هاشمی هماهنگی کامل بود و هدف هر دوی ما رقابت با آقای موحد و تغییر اوضاع نگران‌کننده فعلی بوده و هست.

به گزارش ریواس جنوب از دهدشت، سید علی محمد بزرگواری در این همایش باشکوه گفت: من یک بسیجی هستم و سردار هاشمی و دیگر پاسداران و سبزپوشان، فرماندهان ما بودند و رفاقت بنده با هاشمی مربوط به امروز و دیروز نیست.

وی با تاکید بر هماهنگی بین او و هاشمی گفت: بنای ما بر این بود که هردو در صحنه باشیم ببینیم اقبال مردم به کدام سمت است و بعد تصمیمی بگیریم اما اکنون که چنین سرنوشتی رقم خورده و آقای هاشمی در صحنه نیستند، اگر بنده هم به صحنه نمی‌امدم، اکنون چه کسی باید شرایط فعلی کهگیلویه بزرگ را تغییر می‌داد و حق و حقوق پایمال شده مردم این دیار را مطالبه و پیگیری می‌کرد؟

بزرگواری خطاب به هواداران سردار هاشمی تصریح کرد: در هر صورت بنده همانند کوه پیگیر مطالبات شما و خواسته‌هایشان هستم و می‌توانید بدون هیچ مرزبندی روی بنده حساب کنید و بدانید که در صورت پیروزی بنده در انتخابات، برای شما هواداران هاشمی شرایط دقیقا مانند وقتی است که سردار هاشمی نماینده شماست و حتی با انگیزه‌ی بیشتر تشنه خدمت به شماها و همه مردم حوزه انتخابیه ام خواهم بود‌.

بزرگواری گفت: میدان برای خدمت سردار هاشمی در عرصه‌های دیگر باز است و هواداران او به تغییر وضعیت خود و همشهریانشان امیدوار باشند.