پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بزرگواری در قلعه‌رئیسی:
نمی‌دانم رقیب ما با چه رویی باز هم نامزد انتخابات شد؟ وقت اتحاد برای نجات کهگیلویه رسیده است

سید علی‌محمد بزرگواری در جمع هواداران طیبی‌اش گفت: من نمی‌دانم برخی با چه رویی باز هم نامزد انتخابات شدند؟ مگر چه دسته‌گلی در این سه دهه به سر این مردم زدید که کوتاه نمی‌آیید و رها نمی‌کنید؟

به گزارش ریواس جنوب از چاروسا، حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری در جمع مردم قلعه‌رئیسی گفت: واقعا با هیچ منطقی قابل درک و هضم نیست که این آقا به چه رویی باز هم عرصه را بر مردم تنگ کرده و نامزد شده؟ آیا این موج تغییر و این دریای خروشان مردم را که دنبال عبور از او هستند را نمی‌بیند؟ یک نامزد یا باید کارنامه قابل دفاعی داشته باشد و مردم دنبال او باشند یا فرد جدیدی باشد که برنامه و طرح جدید دارد و توان اجرای برنامه‌ها را داشته باشد، شما کدام یک از این دو گروه هستید؟

بزرگواری با بیان اینکه بعد از چند دهه حضور در مجلس هنوز به مردم می‌گوید قول می‌دهم این کار و آن کار را پیگیری می‌کنم انگار دوره اول است که به مجلس رفته و تازه می‌خواهد پیگیری کند، آیا تا الان فرصت پیگیری نداشتی که تازه می‌خواهی پیگیری کنی؟

بزرگواری خطاب به مردم هم گفت: اگر چه جریان عظیمی از توده مردم شکل گرفته و سرنوشت کهگیلویه بزرگ تغییر خواهد کرد اما از برخی مردم انتظار می‌رود که فریب وعده کسانی که قبلاً فرصت داشتند و نکردند را نخورند، فریب قرآن به دست گرفتن و قسم خوردن‌ها را نخورند و فکر و اندیشه و آینده بهتری که در انتظارشان است را با هیچ چیزی عوض نکنند و نفروشند.

وی بیان کرد: این‌ها ۲۴ سال نماینده بودند و هر وقت هم نماینده نبودند سایه تفکر آنها و نفوذشان در منطقه بوده و اکنون وقت تغییر و روند حاکم بر کهگیلویه است نه اینکه فقط موحد برود، بزرگواری بیاید، ما دنبال یک تغییر بنیادین در اراده و ایده‌ی اداره استان و کهگیلویه بزرگ هستیم؛ اتحاد در بین مردم، اتحاد در بین نخبگان و دلسوزان و اتحاد در بین نمایندگان استان همگی می‌تواند به این مهم کمک کند و ما دنبال آن هستیم.

بزرگواری ادامه داد: اگر من نامزد شدم، حداقل کارنامه روشنی در دوران نمایندگی دارم و در آن هشت سال به اندازه ۲۴ سال شما کار شد و این را مردمی می‌گویند که اینگونه عاشقانه و آگاهانه جریانی راه انداختند که زور هیچ چیزی به آنها نمی‌رسد.

این نامزد انتخابات کهگیلویه بزرگ با اشاره به قدرت مردم گفت: من هم می‌توانستم، یک نماینده بی‌خیالی باشم که در نیمی از جلسات مجلس غایب باشم، رای ممتنع بدهم و هیچ طرح و پیشنهاد و تذکری ندهم اما همه شما دیدید که با وجودی که در آن دوره مخالف دولت روحانی بودم اما با پشتوانه مردم، هیچ وزیری جرات نمی‌کرد به کهگیلویه بزرگ بی‌توجهی کند.

وی توضیح داد: چماق لری نمادی از پشتوانه و قدرت مردمی است و برخی کج‌فهم‌ها فکر می‌کنند من چماق چوبی و‌ گرز آهنین را می‌گویم، اما با همین اقتدار و قدرت مردم بود که به خوبی از آن استفاده کردم و الان هر خدمت مهمی در کهگیلویه بزرگ است در همان دوره انجام شد‌.

بزرگواری تصریح کرد: من از این افراد مدعی در صحنه رقابت می‌پرسم یک کار را نام ببرید که در دوران شما انجام شد و به نتیجه رسید؟ هر آنچه الان بر سر زبان هاست و به آن می‌نازید در دوره نمایندگی من شروع شد که شما یا آنها را تعطیل کردید یا لاک پشتی جلو بردید یا تجهیزات آنها را جلوی چشمتان بار کردند، بردند.

وی با بیان اینکه در هر منطقه‌ای که برویم به جز کارهایی دوره من، کار خاصی نشده، افزود: آب شرب چاروسا، گازرسانی، جاده چاروسا، قلعه‌رئیسی دیشموک و تنگ چویل برای اتصال به خوزستان را شروع کردیم کار جلو‌رفت اما در این چهار سال یک‌متر هم ادامه پیدا نکرد، جاده برفکوه را تعطیل کردند، ورزشگاه قلعه‌رئیسی، پارک شهر، بستر درمانی قلعه‌رئیسی، مجوز چمن ورزشی برای ۱۶ روستا، شهرستانی قلعه‌رئیسی و دیشموک و شما هر آبادانی در این دیار شده در دوره من بوده که در دوره سردار هاشمی هم پیگیری شدند اما شما سرنوشت آنها را در این چهار سال ببینید!

وی ادامه داد: البته کارهای نکرده زیاد است و در این دوره با توان و انرژی و انگیزه چند برابری کارهای نیمه‌تمامم را به ویژه مسیرهای ارتباطی که چاروسا و دیشموک را از بن‌بست خارج می‌کند را تمام می‌کنم.
بزرگواری از برنامه‌اش برای استفاده از نیروهای طیبی و بهمئی در مدیریت‌های کلان شهرستان، استان و کشور خبر داد.

بزرگواری گفت: با این خیزشی که آغاز شد، در چهار سال آینده مردم به آنچه امروز از آن ناراحتند، می‌رسند، نورچشمی نخواهیم داشت، قوم‌گرایی نخواهیم داشت، اصلاح و اصول و سیاسی کاری نخواهیم داشت، در این چهار سال، جلوه‌ای از اتحاد و همبستگی را برای نجات کهگیلویه بزرگ رقم می‌زنیم که نخبگان و دلسوزان این سرزمین که اکنون به ساحل رانده شدند به میدان بیایند و هیچ مرزبندی مانع خدمت فرزندان این دیار نشود.

انتهای پیام/