پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

پیام تسلیت مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت شهادت آیت الله رئیسی و هیات همراه

در پی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیات همراه براثر سقوط هواپیما مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار پیامی این ضایعه دردناک را تسلیت گفت .

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد ، در پی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیات همراه براثر سقوط هواپیما، علی بخش شجاعی نژاد مدیر تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار پیامی این ضایعه دردناک را تسلیت گفت .

در پیام علی بخش شجاعی نژاد آمده است:

انالله و اناالیه راجعون

با نهایت تاسف و تالم  آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی  اسلامی ایران، حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز، جناب امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی و شماری از همراهان شان در سانحه سقوط هلی‌کوپتر در استان آذربایجان شرقی ایران به شهادت رسیدند که موجب اندوه و تأثر خاطر گردید.

 اینجانب این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم شان، هموطنان عزیز  و دولت جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفته و مراتب همدردی خود  را تقدیم می‌دارم.

از درگاه خداوند سبحان برای روح بزرگ آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شان رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده های قربانیان و ملت بزرگ ایران صبر و استقامت مسألت دارم.

علی بخش شجاعی نژاد

مدیرتعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد