پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

توصیف قابل تامل یک مقام ارشد کشوری از مدیر استانی

در جریان سفر یک مقام کشوری و در شورای اداری، او توصیفی جالب و فراتر از تعاریف معمول از یک مدیر استانی داشت که در نوع خودش قابل تامل است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، عباسعلی نوبخت در سفر به کهگیلویه و بویراحمد با حضور در شورای اداری ابتدا به مسایل کشوری حوزه جنگل‌ها اشاره کرد و بعد از آن از زاگرس و نقش آن در آب و خاک گفت.

رییس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور در ابتدای صحبت‌هایش به روال معمول و عادی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد برای حمایت از اداره‌کل منابع طبیعی قدردانی کرد و تا اینجا چیز عجیبی نبود اما وقتی آقای نوبخت در مورد اقدامات شاخص سازمان جنگل‌ها حرف می‌زد، فراتر از تعارف به نکته‌ای مهم اشاره کرد.

رئیس سازمان جنگل‌ها و معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد ارتباط بین سازمان جهاد کشاورزی، ادارات بالادستی همچون استانداری، بخش خصوصی و صنایع بسیار خوب است و طبق نظر مجموعه وزارت، آقای معتمدی‌پور از بهترین روسای سازمان‌های کشور است که به خوبی توانسته است این ارتباط و تعامل با بالادست و ادارات زیرمجموعه را برقرار کند و تسهیل گری و انسجام بسیار مناسبی میان دستگاه‌های مختلف و دیگر بخش‌ها ایجاد کند و این ارزشمند است.

نوبخت ادامه داد: حقیقتا ما در سطح کشور نیز از چنین شیوه‌ مدیریتی الگوبرداری کردیم و تفاهم‌نامه‌هایی را با دیگر دستگاه‌ها، صاحبان صنایع و آموزش و‌پرورش و خود مردم منعقد کردیم تا بتوانیم ارتباط و تعامل خود را با عوامل بیرونی تسهیل و تقویت کنیم.

وی گفت: دکتر معتمدی از جمله مدیران موفقی است که به خوبی توانسته بسیاری از اهداف مهم وزارت جهاد در استان تحت مدیریتش را محقق کند.

مشاهده ویدئو