پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کفایی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد / کفایی: به زودی سازوکارهای فعالیت را مشخص خواهیم کرد

ریواس جنوب/ علیرضا کفایی با نظر اکثریت اعضای جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان انتخاب شد.

کفایی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد / کفایی: به زودی سازوکارهای فعالیت را مشخص خواهیم کرد
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از کبنا، عصر امروز (سه شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۳) جلسه جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی موضوعات مختلف انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شد که در این جلسه با نظر اکثریت آرا به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری انتخاب شد.
اسم علیرضا کفایی با تصویب اعضای جبهه اصلاحات کهگیلویه و بویراحمد به ستاد مرکزی مسعود پزشکیان ارسال می‌شود که با حکم رئیس ستاد مرکزی پزشکیان به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی خواهد شد.
در این جلسه سید رضا عسکری، محمد کاظم نظری، فرزانه آرامش، علی کامرانی، حمزه بنام، غلام‌حسین هادیانی‌نژاد و جمع دیگری از چهره‌های اصلاح‌طلب حضور داشتند.
همچنین در این جلسه محمد کاظم نظری به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
سید محمد علی افشانی طی حکمی از سوی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان معاون امور استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان معرفی شد.
افشانی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد است.
کفایی در همین زمینه اظهار کرد: به زودی نشست با همه جریان‌های سیاسی اصلاح‌طلب برگزار خواهیم کرد و سازوکارهای را برای ادامه فعالیت مشخص می‌کنیم.
وی افزود: از پیشنهادات و نقطه نظرات همه عزیزان استفاده خواهیم کرد.
لازم به ذکر است که کفایی همچنین ریاست جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده دارد.