پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ریواس جنوب/ مدیر اسبق دانشگاه یاسوج در اجتماع حامیان پزشکیان از آنها درخواست جالبی داشت.

 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، شاپور رمضانی، مدیر خوشنام دوره اصلاحات پیش از سخنرانی غلامرضا تاجگردون در اجتماع دانشجویان حامی پزشکیان گفت: نگاه حاکم بر کشور را باید در همین ببینیم که علی‌رغم تلاش‌های اما سالن بزرگتر دانشگاه یاسوج را به ما ندادند و برای همین سالن هم می‌بینید که در این گرما، کولرها را خاموش کردند و جلوی درب اجازه ورود افراد را نمی‌دهند در حالی که برای نشست‌های رقبا درب‌ها را باز می‌کنند و می‌گویند ورود برای عموم آزاد است!

مدیر اسبق دانشگاه یاسوج افزود: البته این کار این‌ها خیریت‌هایی هم دارد و آن این است که همه ما بهتر شرایط امروز جامعه را درک می‌کنیم و برای تغییر آن مصمم‌تر می‌شویم.

وی گفت که در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که ۶۰ درصد مردم پای صندوق های رای نمی‌آیند و حاکمان نمی‌خواهند قبول کنند که این قهر مردم به دلیل چنین رفتارها و چنین تفکراتی است که دانشگاه را از محل تبادل افکار و اندیشه‌های مختلف در انحصار یک تفکر خاص کرده‌اند.

رمضانی تاکید کرد: من از هیچ‌‌کدام از کسانی که با صندوق‌ها قهر هستند درخواست نمی‌کنم که رای دهند اما حرفم این است که به شرایطی که همه ما و زنان و دختران ما در آن گیر کرده‌ایم، فکر کنیم و بدون هیچ شرط دیگری اگر می‌دانیم با حضورشان در انتخابات می‌توانیم زمینه عبور از این وضعیت نگران‌کننده را فراهم کنیم، دریغ نکنیم و کوتاه بیاییم و این فرصت را از دست ندهیم.

وی گفت: من و دوستانم به طور کامل با آن ۶۰ درصدی که فکر می‌کنند صدایشان و رایگان شنیده و دیده نمی‌شود همدردیم و مثل آنها نگرانم اما راهی جز انتخاب نداریم.

رمصلنی در پایان از وضعیت گرمای بیش از حد سالن و شرایط نامناسب آن و سخت‌گیری‌ها و ممانعت از ورود عموم مردم و دانشجویان و اساتید عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/ بنام