پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

۴۷ روز پرتلاطم از شهادت سید ابراهیم رئیسی تا به امروز که مردم مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس جمهور جدید خود انتخاب کردند، سپری شد.

پزشکیان: مردم با حضور پای صندوق رأی برای کشور، قدرت تولید کنند

پایگاه خبری ریواس جنوب در این مدت در راستای رسالت خود برای افزایش مشارکت مردم و انتخاب اصلح به کار خبری خود پرداخت.
از آنجا که بازخوردهای متعددِ حاصل از ارتباط با جامعه مخاطبین مطالبه جدی تغییر را نشان می‌داد، این پایگاه خبری برای تحقق این مطالبه مردمی، تبیین برنامه‌ها و رویکردهای نامزد انتخاباتی تحول خواه یعنی مسعود پزشکیان را در پیش گرفت تا اینکه بالاخره معلوم شد اکثریت مردم ایران خواهان یک تحول اساسی در اداره کشور هستند و پزشکیان رسماً به عنوان نهمین رئیس جمهور کشور عزیزمان انتخاب شد.

پرواضح است که رویکرد خبری- تحلیلی ریواس جنوب پیگیری مطالبات مردم است، از امروز که پزشکیان رسماً به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، این پایگاه خبری در کنار مطالبات به حق و قانونی مردم خواهد ایستاد و طبیعتاً هرجا که برنامه‌های دولت چهاردهم در کنار مردم و با مردم باشد ریواس جنوب هم در کنار دولتمردان است و هرجا که زاویه ای با مطالبات بر حق مردم به وجود آید قطعاً مورد نقد قرار خواهد گرفت، چرا که معتقدیم نقد سازنده لازمه پیشرفت و اصلاح امور است.
ضمن تبریک به منتخب مردم امید داریم دولت جدید برای اعتلای نام ایران اسلامی، عزت و اقتدار بین‌المللی، شکوفایی استعدادهای ناب ایرانی و افزایش رفاه عمومی جامعه موفق و سربلند باشد.