پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد برای مبارزه با زمین‌خواری به مدیرانش در  روستاها، بخش‌ها و شهرستان‌ها اختیار تام داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، الیاس تاج‌الدینی در جمع همکارانش در شهرستان مارگون گفت: مسئولیت ما جهادی‌ها در سال جهش تولید سنگین‌تر شده و از سوی دیگر امسال، سال نتیجه‌گیری از زحمات سه سال قبل دولت است که این موضوع انتظارات از شماها را بیشتر از  گذشته می‌کند.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد با اذعان به مشکلات بخش کشاورزی از تحریم‌ها تا حوادث قهری طبیعت، افزود: امسال باید پروژه‌های زخمی به بار بنشینند و تحویل مردم داده شوند.

وی ادامه داد: من در جریان مشکلات همکارانم هستم اما انتظار همه سئولان ارشد از شما این این است که خودشان را با هیچ اداره دیگری و هیچ کارمند دیگری و حتی با سال قبل خود مقایسه نکنند و بدانند اینجا جهاد است و کار جهادی می‌خواهد.

تاج‌الدینی ازمدیران شهرستانی خود خواست تا به گونه‌ای مدیریت کنند که فشار روی بخشی از کارمندان نباشد و بقیه از روی بیکاری دنبال حاشیه‌سازی باشند.

وی افزود: دراین شرایط خاص لازم است همه هم‌قسم و یک‌دل پای کار باشند همان‌گونه که سربلندی بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد علی‌رغم بحران‌های مختلف مرهون زحمات و تلاش‌های تک‌تک کارکنان این بخش بوده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد که درابتدا دغدغه تعدادی از همکارانش را شنیده بود با اشاره به این نگرانی‌ها، تصریح کرد: قبول دارم کسی که کاری نمی‌کند، کسی هم با او کاری ندارد اما ما سوگند یاد کردیم، مسئولیت و وجدان کاری داریم و اگر محدودیت و سختی هم هست به جان بخریم و کار کنیم.

وی گفت: بنای ما تعامل با نهادهای نظارتی است اما ترس از بازرسی‌ها نباید دست و دل همکاران من برای خدمت به مردم را بلرزاند.

تاج‌الدینی تأکید کرد: در چارچوب قانون و در مسیر خدمت به مردم تا آخرین لحظه‌ای که باشم، از مدیران اهل کار و پاک‌دست خودم دفاع می‌کنم.

وی افزود: البته نهادهای نظارتی هدفی جز خدمت به مردم ندارند و پاک‌دستی و رعایت عدالت و انصاف خطوط قرمز هستند.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به موضوع زمین‌خواری و تغییر کاربری اراضی کشاورزی توضیح داد: من به همه مدیرانم در ستاد، شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاها اختیار تام می‌دهم تا با هر تخلف و دست‌درازی در این حوزه مقابله کنند و بدانند که من حامی آنها هستم.

وی گفت: مقابله با فساد و تخلف باید از روستاها آغاز شود و بنابراین انتظار من این است که مدیر یک خانه ترویج در روستا یا مدیر مرکز جهاد کشاورزی در بخش‌ها با استفاده از اختیارات قانونی، به محض مشاهده یک تغییر کاربری غیرمجاز بلافاصله با آن برخورد کنند و گزارش دهند نه اینکه منتظر رئیس سازمان و مدیران استانی بمانند.

انتهای پیام/بنام-ک