پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حالیکه تنها یک هفته از لیگ دسته اول فوتبال کشور گذشته است، تیم فوتبال قشقایی شیراز با مهرداد خادمی، سرمربی تازه وارد خود، قطع همکاری کرد.

 به گزارش ریواس جنوب، کمتر از یک ماه پیش، از میان پنج گزینه اعلام شده برای سرمربیگری تیم فوتبال قشقایی شیراز، مهرداد خادمی به عنوان هفتمین سرمربی این تیم معرفی شده بود.

اشکان نجف‌پور مدیرعامل باشگاه شهدای قشقایی شیراز، ۲۱ شهریور؛ علی لطیفی، داوود مهابادی، مهرداد خادمی، مهدی رجب‌زاده و هادی عقیلی را پنج گزینه سرمربیگری قشقایی اعلام کرده بود که یک هفته بعد خادمی به عنوان جایگزین داریوش هرمزی، سکان هدایت این تیم شیرازی را بر عهده گرفت (بیشتر بخوانید).

نوید عبدالهی فرد مدیر رسانه‌ای باشگاه شهدای قشقایی شیراز، جدایی خادمی را توافقی اعلام کرد و به نقل از سرمربی سابق این تیم گفته که خادمی شرایط را برای ادامه همکاری مهیا ندانست و برای همین تصمیم به جدایی گرفت.

در سوابق خادمی، سرمربیگری تیم‌های کارون اهواز، نفت امیدیه، خیبر خرم آباد و علم و ادب تبریز در لیگ دسته دوم و استقلال اهواز، ماشین سازی تبریز و نفت آبادان در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور ثبت شده است.

مدیر رسانه‌ای باشگاه قشقایی اعلام کرده که این باشگاه در حال مذاکره با چند گزینه دیگر برای نشستن بر روی نیمکت این تیم است.

قشقایی ۲۵ مهر در نخستین بازی خود در لیگ آزادگان میهمان شاهین بوشهر بود و توانست ۲ بر یک پیروز مسابقه شود.

بازی دوم این تیم شنبه اول آبان در مقابل تیم تازه سقوط کرده‌ی سایپا تهران در ورزشگاه حافظیه شیراز است.

تیم فوتبال قشقایی شیراز در چهارمین سال حضور در لیگ دسته اول کشور باید برای تصاحب عنوان قهرمانی یا نایب قهرمانی و کسب جواز صعود به لیگ برتر با ۱۷ تیم دیگر  رقابت کند.

با این حال، تغییر زودهنگام قشقایی می‌تواند شروع خوب این تیم در لیگ آزادگان را تحت تأثیر قرار دهد و آرامش را از نماینده شیراز در لیگ دسته اول را دور کند؛ شرایطی که یک نمره منفی برای مدیریت قشقایی قلمداد می‌شود.

انتهای پیام/ ریواس ۲۵۳۹