پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اقدام فریبکارانه برخی از خودروهای دوره گرد در شهر یاسوج برای درج تابلوهای نیم کیلو و سبدی برخورد می شود.

به گزارش ریواس جنوب، در دوسال اخیر این پایگاه خبری چندین مرتبه اقدام به انتشار گزارش در این زمینه کرده و باور داشت باید آنقدر به این معضل پرداخته شود تا در نهایت مسئولان وارد میدان شوند و اقدام عملی انجام دهند.

این پایگاه خبری بعد از درج گزارشات بی شمار در آخرین مورد در هفته جاری از فرماندار بویراحمد خواست تا به این مساله ورود کند. اینجا کلیک کنید فرماندار بویراحمد با این پدیده ی زشت برخورد کند(http://rivasjonoob.ir/?p=156002)

حالا معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از جمع آوری این تابلوهای فریبکارانه خبر داد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در راستای احقاق حقوق عامه و درخواست‌های مردمی دستور جمع آوری تابلو‌های با عنوان سبدی و نیم کیلو را از سطح عرضه کننده گان میوه صادر کرد.
حامد رهبر معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای احقاق حقوق عامه به وضعیت نحوه تابلو نویسی میوه فروشان دوره گرد این استان ورود کرد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: بدنبال گزارش‌ها و درخواست‌های مردمی به سامانه (سامد ک. ب) دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان و در راستای حمایت و احقاق حقوق عامه، تابلو‌های میوه فروشی با عناوین”نیم کیلویی و ” سبدی” از سطح شهر یاسوج جمع آوری شدند.

وی با اعلام این خبر گفت: عدم رعایت حقوق مصرف کننده و بکار بردن عبارت نیم کیلو و سبدی در عرضه میوه، تخلف، و مستلزم برخورد قانونی است.
رهبر تصریح کرد: عرضه کنندگان که با علم به موضوع اقدام به عرضه می‌کنند تخلف کرده و تحت تعقیب قانونی قرار خواهند گرفت.
رهبر در پایان گفت: هرگونه تابلو نویسی به این سبک خلاف بوده و با متخلفین برخورد می‌شود.