پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شده که خسارت‌ها به اموال بیت‌المال و دستگاه‌های دولتی و عمومی و یا دریافت شکایت بخش خصوصی نسبت به احصای میزان دقیق خسارت وارده اقدام کنند تا بر اساس مستندات و با صدور احکام قضایی ضرر و زیان وارده از مسببین دستگیر شده و محرکین نا آرامی ها مطالبه‌گری شود.

اسماعیل محبی‌پور - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس

اسماعیل محبی‌پور – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس

 به گزارش دریافتی ریواس جنوب از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، اسماعیل محبی پور با اشاره به راهپیمایی مردم سراسر کشور در محکومیت ناآرامی‌ها گفت:‌ حمایت قاطع مردم از پلیس نشان داد مردم با بصیرت، قدرشناس حافظان نظم و امنیت هستند.

این مقام مسؤول با اشاره به راهپیمایی های مردم در شهرهای مختلف استان افزود: این شکوه وحدت بخش نشان دهنده خشم و انزجار مردم انقلابی از خباثت فتنه گران و عوامل آنهاست که واقعیت های جامعه اسلامی را درک نکرده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس همچنین درباره اتفاقات اخیر با اشاره به هتک حرمت عده ای محدود و اهانت به مقدسات و ارزش های دینی و ملی افزود: این حرکات از سوی همه مردم محکوم است و هیچ کس طرفدار این حرکات نیست.
وی خطاب به افراد فریب خورده که مورد سوء استفاده دشمنان ملت قرار گرفته توصیه کرد و گفت : در موقع فتنه صف خود را از معاندین و دشمنان جدا کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار داشت: به تمامی دستگاه ها ابلاغ شده که در صورت بروز خسارت به اموال بیت المال و دستگاه های دولتی و عمومی و یا دریافت شکایت بخش خصوصی نسبت به احصا میزان دقیق خسارت وارده اقدام کنند تا بر اساس مستندات و با صدور احکام قضایی ضرر و زیان وارده از مسببین دستگیر شده و محرکین نا آرامی ها مطالبه گری شود.

وی تاکید کرد: برخورد قاطع و بدون اغماض با مخلین نظم و امنیت مورد تاکید قرار گرفته است و پلیس طبق قانون و بر اساس وظایف ذاتی مقتدرانه و هوشیارانه اجازه نخواهد داد عده ای افراد شرور و خبیث آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار داشت: دشمنان نظام و ملت تلاش می کنند با ایجاد فتنه و آشوب داخلی، حرکت های بالنده و پیش رونده انقلاب اسلامی و موفقیت های اخیر سیاسی و اقتصادی در عرصه داخلی و خارجی است که ثمرات آن به زودی آشکار خواهد شد را تحت تاثیر قرار دهند اما ملت بزرگ در کنار مدافعان امنیت کشور با خلق حماسه ای دیگر خط بطلان بر تمامی معادلات باطل آنها کشیده اند.

به گزارش ریواس جنوب، در تجمعاتی که در شهر شیراز و به درگیری کشیده شد، یک همیار پلیس جان باخت و دست‌کم چهار مأمور پلیس نیز مجروح شده است. (بیشتر بخوانید).

دیروز جمعه ۳۱ شهریورماه نیز پیکر شهید رضا زارع مویدی، همیار پلیس استان فارس که در تجمعات اخیر در معالی آباد شیراز به شهادت رسید، به خاک سپرده شد. (مشروح گزارش)

انتهای پیام/