پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

ورود غیرقانونی نیروهای امنیتی به کتابخانه خوارزمی دانشگاه شیراز، برخورد خشن با یک دانشجو و واکنش‌های کاربران و مسؤولان (+عکس)

انتشار ویدئوی ورود نیروهای امنیتی به کتابخانه خوارزمی دانشگاه شیراز و یک دانشجو پس از ضرب و شتم او، با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی و همچنین دو مقام مسؤول در دانشگاه شیراز و استانداری فارس همراه شده است.

برای شهید امنیت حجت‌الاسلام محمد مویدی +فیلم

حجت الاسلام محمد مویدی شهید امنیت شیراز ۲۴ آبان ماه در خیابان معالی آباد شیراز با حمله اغتشاشگران به شهادت رسید، این شهید امنیت در عرصه های مختلف فعالیت جهادی و کمک به مستمندان و آسیب دیدگان حضور پررنگ داشت.

افزایش ۴۰ درصدی شهریه کودکستان‌های فارس

رئیس اداره دوره اول ابتدایی و پیش دبستانی آموزش و پرورش فارس در جمع مسوولان کودکستان های دوره دوم شیراز بااشاره به ماده ۲۱ دستورالعمل سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، از افزایش ۴۰ درصدی شهریه نسبت به شهریه مصوب سال گذشته خبر داد.

فجر سپاسی شیراز، شهرداری همدان را شکست داد

تیم فجر شهید سپاسی شیراز در رقابت های فوتبال دسته یک جام آزادگان، شهرداری همدان را شکست داد.

هفته بسیج ۱۲۰۰ برنامه توسط سپاه بقیه‌الله شیراز اجرا می‌شود

فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز، از برگزاری ١٢٠٠ ویژه برنامه هفته بسیج توسط حوزه‌ها و پایگاههای مقاومت این ناحیه از سپاه شیراز خبر داد.

زیرساخت‌های شهرک صنعتی سروستان ۲ تکمیل می‌شود

معاون وزیر صمت بر رفع مشکلات زیرساختی سه شهرک صنعتی در فارس تاکید کرد وگفت: زیرساخت‌های شهرک صنعتی سروستان ۲ به عنوان گزینه سرریز سرمایه گذاری مرکز استان تکمیل می‌شود.

تقویت اشتغالزایی در ذوب آهن با تقویت صنایع پائین دستی

به گفته رئیس سازمان صمت فارس، با ایجاد و تقویت صنایع پایین دستی در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد اشتغالزایی چندین برابر می‌شود.

طبیعت پاییزی” قلات”، قلب تپنده روستاهای گردشگری شیراز

روستای تاریخی قلات نزدیک ترین مکان و روستای هدف گردشگری است که کمتر از ۳۶ کیلومتر تا شیراز فاصله دارد ، طبیعت پاییزی این روستا به عنوان نبض پایدار و قلب تپنده تفرج و گردشگری در شهرستان شیراز ، گردشگران و طبیعت گردان را در فصل زیبای پاییز به سوی خود فرا می خواند.

 

 

پایان/ مهشید آردی