پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نوذر امامی- رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر شیراز

 یک عضو شورای شهر شیراز با مطرح کردن یک تذکر و یک تشکر در خصوص پارازیت‌ها، برای صرفه‌جویی در مصرف برق نیز یک پیشنهاد متفاوتی مطرح کرد.

به گزارش ریواس جنوب، «نوذر امامی» با بیان اینکه بحث حذف پارازیت‌ها در شهر شیراز از خواسته‌های به‌حق شهروندان است، در تذکری به دانشگاه علوم پزشکی شیراز و محیط زیست فارس، گفت: مدت زیادی از تشکیل کمیته‌ی ویژه بررسی پارازیت‌ها در شیراز می‌گذارد اما متأسفانه تاکنون هیچ گزارشی به شهروندان شیراز داده نشده است.

او یک بار دیگر از نهادهای مسؤول به‌ویژه دو ارگان دانشگاه علوم پزشکی و محیط زیست فارس خواست که هرچه سریع‌تر گزارش شفاف و جامعی را به شهروندان ارائه کنند.

امامی در ادامه با تقدیر از وزیر ارتباطات، اظهار داشت: آقای آذری جهرمی در پاسخ به سؤالاتی در این خصوص، صادقانه وجود پارازیت در شیراز را تکذیب نکرد و در سفر اخیر وی به شیراز نیز از نصب دستگاههایی برای اندازه‌گیری میزان امواج و استانداردسازی آن در سطح شهر خبر داده شده است.

این نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی شهر همچنین در خصوص شرایط نامطلوب خدمات برق، خاطره‌ای از حضور یک مقام ارشد کشور ژاپن در ایران را یادآوری کرد و گفت: حدود ۲۰ سال پیش نخست وزیر ژاپن به کشورمان آمده بود؛ او در حاشیه یک جلسه گفته بود که مردم ایران از مسؤولین این کشور عاقل‌تر هستند چرا که در این تابستانِ گرم لباس آزاد می‌پوشند و مسؤولینِ آنها همه کُت و شلوارهای آنچنانی!

امامی با لحنی شوخی تأکید کرده که در شرایطی که ناچاریم نیمی از چراغ‌های برق را خاموش کنیم، بهتر است مسئولین هم از فردا کُت‌های خود را تا پایان تابستان کنار بگذارند.

به گفته‌ی او، رئیس شورای شهر شیراز در روزهای اخیر، اتاق به اتاق ساختمان شورا را وارسی می‌کرد و از حاضران می‌خواست که چراغ‌ها و وسیله‌های برق را خاموش کنند.

انتهای پیام/ سجاد بنام