پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حالی که مرداد سال قبل، در مصوبه معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ساختمان قدیم پلیس راه این استان در اختیار دهیاری و شورای اسلامی تلخسرو قرار گرفت اما چند ماه بعد، با بروز اختلاف، اداره‌کل راهداری و حمل و نقل با ماشین‌آلات سنگین، تابلوی این نهاد را پایین کشید و خواستار تخلیه آن شد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج،  اعضای شورای اسلامی تلخسرو در شهرستان بویراحمد مدعی شدند که اداره‌کل راهداری و حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد بدون توجه به مصوبه‌ای که خود آنها هم پایش را امضا کردند، برای بازپس‌گیری ساختمان پلیس راه قدیم یاسوج به شیراز به زور متوسل شدند.

لودر و برخی تجهیزات اداره‌کل راهداری با ایجاد تنش با چند نیرو در محل حاضر شدند و تابلو و برخی انوال دهیاری و شورا را پایین کشیدند و خواستار تخلیه این ساختمان شدند.

این در حالی است که طبق مصوبه معاونت عمرانی استانداری، این ساختمان با پرداخت اجاره ماهیانه چهارصدهزار تومان باید در اختیار دهیاری و شورای اسلامی تلخسرو باشد.

اگر هم اختلافی وجود دارد و اجاره پرداخت نشده یا هر دلیل دیگری، بهتر است کار در مراجع رفع اختلاف اداری حل شود نه اینکه راهداری نقش پلیس را بازی کند و خودش بخواهد قانون را اجرا کند.

انتهای پیام/ بنام_ ک