پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اقدام اداره‌کل راهداری در پایین آوردن تابلوی دهیاری را از ساختمان ملکی خود، قانونی دانست اما گفت که تلاش می‌کنیم این موضوع با منطق و آرامش حل شود.

عزیز فیلی در گفت‌وگو با ریواس جنوب و در واکنش به خبری با عنوان ” لشکرکشی ادارات علیه همدیگر/ “راهداری” تابلوی “دهیاری” را پایین کشید/ مصوبه “فیلی”در تلخسرو زیر پا گذاشته شد” گفت: در مصوبه‌ای که برای حمایت از دهیاری و شورای اسلامی تلخسرو داشتیم، مقرر شد به مدت ۶ ماه ساختمان پلیس راه قدیم که متعلق به راهداری است، در اختیار آنها قرار گیرد و اکنون که بیش از ۹ ماه می‌گذرد، راهداری به این ساختمان خود نیاز دارد و امری طبیعی است.

معاون عمراتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: با مدیرکل راهداری صحبت می‌کنم که دست نگه دارد و مدت بیشتری به آنها مهلت دهد تا فکر دیگری کنند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، بند چهار مصوبه معاونت عمرانی و مدیرکل دفتر روستایی( فرماندار فعلی لنده)، می‌گوید در ازای پرداخت چهارصد هزار تومان اجاره به راهداری، ساختمان پلیس راه در اختیلر دهیاری و شورای تلخسرو قرلر گیرد؛ این مصوبه که با امضای آقای موسوی، مدیرکل وقت دفتر امور روستایی استانداری ابلاغ شده، کاملا مبهم است و حتی مدت زمان آن و نحوه عقد قرارداد بین دهیاری و راهداری مشخص نشده است.

مصوبه‌ای که در دوره مدیریت علی خوانپایه در اداره‌کل راهداری و حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد تصویب شد و چون کارشناسی نبوده، اکنون دردسرساز شده است.

گزارشات حاکی از آن است که در این مدت هیچ اجاره‌ای نیز به راهداری و حمل و نقل پرداخت نشده است.

محمدحسین نصیری‌راد نیز با تایید این موضوع گفته که اگرچه این مصوبه مربوط به مرداد ۹۷ است اما یک همکاری موقت با دهیاری و شورای اسلامی تلخسرو بوده و اکنون قرار نیست برای این همکاری، بدهکار هم شویم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد گفته است که بارها به دوستان دهیاری و شورا گفتیم که بعد از نوروز این ساختمان را نیاز داریم اما آنها توجهی نکردتد و ما هم ضمن نیاز به فضای فیزیکی، ملزم به رعایت قانون هستیم.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، گویا فرماندار بویراحمد و بخشدار نیز در در جریان ریز موضوع هستند و اقدام راهداری را قانونی و به‌حق می‌دانند.

روز گذشته عوامل راهداری با جرثقیل، تابلوی بزرگ دهیاری و شورای تلخسرو را پایین کشیدند و ماشین‌آلات خود را در محوطه این ساختمان مستقر کردند.

انتهای پیام/ بنام