پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

رئیس جمهور در ابتدای شروع به کارش در یک تبلیغات وسیع از طراحی یک سامانه‌ای برای انتخاب وزرا و مدیران کشوری و استانی خبر داد؛ مردم هم با اعتماد به این حرف‌ها، هزاران مدیر و وزیر و استاندار را در این سامانه معرفی کردند اما اکنون وقت پاسخگویی شفاف آقای رئیسی است که بگوید کدام مدیر یا وزیر را از این سامانه انتخاب کرده است؟

جناب آقای رییس جمهور لطفا پاسخ دهید

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، ابراهیم رئیسی در بیانیه‌ خود آورده است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف ایران
نخبگان و فرهیختگان عزیز
سلام علیکم

با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم آنگونه که قبلا نبز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و بر اساس شاخص هایی نظیر ؛کارآمدی؛ ، ؛فسادستیزی؛ ، ؛ روحیه انقلابی؛ و مردمی بودن انتخاب خواهند شد.

از آنجا که عمیقا بر این باورم ؛ هر جا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازیها و تصمیم گیریها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر میرود؛ و همانگونه که وعده داده بودم سامانه ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است .

از همه نخبگان ، فرهیختگان ، گروهها ،احزاب ،تشکلها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص های فوق الذکر و در تراز دولت مردمی میشناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.

امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

سید ابراهیم رییسی

 

مطالب فوق بیانیه ریاست محترم جمهور طی اولین کنفرانس خبری خود بود که در آن خبر از طراحی سامانه ای جهت معرفی مدیران داد .

جناب آقای رییس جمهور پس از چند ماه از آغاز به کار دولت سیزدهم و معرفی و انتصاب تقریبا کامل شاکله دولت در کابینه و استانها ، لطفا بفرمایید خروجی سامانه مذکور چه بوده و اساسا چه تعداد از مدیران کلان ، میانی و یا استانی دولت محصول معرفی مردم به سامانه مذکور بوده اند .

با احترام مجدد
ابراهیم قنبری
شهروندی ایرانی