پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دکتر سید حمزه هاشمی، جراح متخصص گوش و حلق و بینی و از پزشکان زبردست بیمارستان پیوند شیراز، در بازدید از کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی پایا گفت: شیراز این ظرفیت را دارد که در حوزه توانبخشی، کاردرمانی و گفتاردرمانی نیز قطب کشور شود.

بازدید دکتر سید حمزه هاشمی از کلینیک پایا

 به گزارش دریافتی ریواس جنوب، دکتر هاشمی ضمن بازدید از فضا و امکانات کلینیک پایا در نشست با تیم درمانی این کلینیک با تأکید بر اهمیت کار تیمی اظهار داشت: کار تیمی در حیطه درمان سیر تشخیص و درمان را بسیار دقیق‌تر و سریع‌تر می‌کند و موجب استفاده بهینه و صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های مختلف مراجعین می‌شود.

دکتر هاشمی با یادآوری اینکه شیراز قطب پزشکی کشور است، افزود: معتقدم که شیراز این پتانسیل را دارد که در حوزه توانبخشی، کاردرمانی و گفتاردرمانی هم قطب کشور باشد.

این جراح متخصص گوش، حلق و بینی که دوره تخصص چهار ساله خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده، تصریح کرد: در تهران و شهرهای دیگر ایران کلینیک‌های زیادی را از نزدیک مشاهده کردم و کلینیک پایا در شیراز یکی از مجهزترین و بهترین کلینیک‌های توانبخشی کشور به شمار آید.

دکتر هاشمی اظهار امیدواری کرد که کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی پایا بتواند ضمن ارائه خدمات مطلوب به مراجعین خود، برای ارتقای جایگاه سلامت این کلان‌شهر در کشور گام بردارد.

گفتنی است دکتر سید حمزه هاشمی، هم اکنون در دو شهر یاسوج (روزهای شنبه تا سه‌شنبه در مطب شخصی) و شیراز (روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در بیمارستان پیوند شیراز) به ارائه خدمات درمانی و جراحی راینو می‌پردازد.

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی پایا نیز با ۸ سال سابقه، در میدان مطهری شیراز واقع است.

انتهای پیام/ س۲۵۳۹