پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مرکز خدمات تمام اینترنتی تعویض پلاک خودرو در شیراز با حضور فرمانده انتظامی استان فارس، به بهره‌برداری رسید.

 سردار رهام‌بخش حبیبی، فرمانده انتظامی فارس یکشنبه ۲۳ مرداد در این مراسم بیان کرد: در سال‌های اخیر رویکرد فراجا به سمت هوشمندسازی رفته است، تا در نتیجه آن بتواند خدمات موثرتری به مردم ارائه دهد.

او افزود: در این راستا پلیس در دو حوزه کشف جرم و برخورد با مجرمان و همچنین ارائه خدمات به مردم سعی کرده است با استفاده از اینترنت اقدامات خود را در کمترین زمان ممکن به شهروندان ارائه دهد.

فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه خدمات پلیس به مردم باید سریعتر، راحت‌تر و امن‌تر باشد، گفت: راه‌اندازی اپلیکیشن پلیس من در حوزه‌های مختلف به همین منظور انجام شده است.

سردار حبیبی ادامه داد: در این راستا پلیس راهور فارس به عنوان سومین استان در کشور اقدام به راه‌اندازی مرکز خدمات تمام اینترنتی تعویض پلاک در کلان شهر شیراز کرده است، که مردم بتوانند با ارائه درخواست خود در فضای اینترنت به آدرس www.sakha.epolice.ir در هر ساعت از شبانه روز اقدامات تعویض پلاک خود را انجام دهند.

فرمانده انتظامی فارس عنوان کرد: با این نرم افزار که زیرساخت های آن فراهم شده است، بیش از ۹۰ درصد خدمات ارائه شده به مردم به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

انتهای پیام/ زینب شهریاری