پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تعیین هیأت اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور فرماندار مستعفی در شهرستان کهگیلویه شائبه ی انتخاباتی در این حوزه ایجاد کرد که معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به این شائبه پاسخ داد.

به گزارش ریواس جنوب؛ سید جواد هاشمی‌مهر در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ما در پاسخ به سوالی پیرامون تغییر فرماندار کهگیلویه و چینش هیأت‌های اجرایی در روزهای آخر و قبل از انتصاب فرماندار جدید اظهار کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان‌بندی مشخص دارد و فرمانداران تا آخر وقت امروز فرصت دارند، معتمدین هیأت‌های اجرایی پیشنهادی خود را معرفی کنند تا هیئت نظارت نیز ۴۸ ساعت بعد اعلام نظر کنند.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: با هیچ توجیهی نمی‌توان زمان‌بندی انتخابات را به تاخیر انداخت اما با این وجود در حال حاضر فرماندار کهگیلویه هنوز تغییر نکرده و روال طبیعی انتخابات باید طی شود.
هاشمی با تاکید بر سلامت انتخابات در استان، تصریح کرد: همه فرمانداران استان تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند که معتمدین هیأت‌های اجرایی را معرفی کنند و این اقدام فقط مربوط به شهرستان کهگیلویه نیست‌.

وی این نکته را نیز یادآور شد که تلاش می‌کنیم تکلیف فرماندار کهگیلویه در هفته آتی معلوم شود و پذیرش استعفای آقای موسوی مشروط به انتخاب و استقرار فرماندار جدید بوده و در حال حاضر فرماندار کهگیلویه به کارش ادامه می‌دهد تا خلل و تاخیری در روند انتخابات پیش نیاید.

انتهای پیام