پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

علی مژدهی پور کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلوی ی بزرگ به برخی ازمصادیق اثرگذاری خود در دوره مسوولیتش در پست های کلیدی در سطح ملی اشاره کرد و گفت که اگر مردم به بنده اعتماد کنند می توانم به عنوان نماینده آنها بسیار موثر باشم.

به گزارش ریواس جنوب؛ علی مژدهی پور که در جمع مردم روستای کلایه سخن می گفت گوشه ای از اقدامات خود را برای شهرستان کهگیلویه بیان کرد و به کنایه های ادامه دار موحد و نزدیکان او هم پاسخی قاطع داد.

بر پایه این گزارش و آن گونه که پایگاه خبری افتوخبر نوشته است، مژدهی پور به حاضران در همایش انتخاباتی خود در کلایه گفت:

«بنده نماینده نبودم ولی بیشتر از ۱۰۰۰نفر از فرزندان این شهرستان‌ها را به کار گرفتم .بیشتر از ۲۰ نفر از فرزندان این استان را تا حد مدیر در سطح ملی ارتقا دادم .دیگران هم بیایند پاسخ بدهند.

وی افزود :می‌گویند مژدهی هر چه دارد از یک نفر است  ضمن تقدیر و تشکر به آن عزیز عرض میکنم که خسته نباشید ،دست گل شما درد نکند اگر شما هم دست مژدهی را گرفتید کار خوبی کردید منتی ندارد چرا این‌همه جنجال در فضای مجازی به راه می اندازید که آقای مژدهی را ما رشد دادیم؟!

وی عنوان کرد : یکی از گلایه‌های اساسی که وجود دارد این است که شهروند درجه یک و دو و سه وجود دارد پس اگر شما به مژدهی رشد دادید چرا به دیگران ندادید؟! دست آن ها را نیز می گرفتید.

وی ادامه داد: من خدمت آن عزیز عرض میکنم و از ایشان هم تقدیر میکنم ولی می گویم ای کاش شماها دست ده‌ها و صدها نفر را می گرفتید که امروز در مرکز کشور می توانستند مانند مژدهی برای این مردم دلسوزی میکردند .

وی عنوان کرد :اگر اینگونه هست شما بزرگواران چرا اجازه ندادید ۴ نفر از جوانان این شهرستان‌ها هم قد علم کنند و شماها بزرگی کنید و هدایت و مدیریت کنید و آن‌ها بتوانند پتانسیل و ظرفیتی که دارند برای این مردم ابراز کنند .

یکی از مدیرانی که بنده افتخار میکنم و در سطح ملی در حال فعالیت است جناب دکتر اجتهادی است از فرزندان همین منطقه است .

وی ادامه داد: یک عزیزی از سادات مکرم که فرزندش را در اصفهان به کار گرفتم آمده بود اینجا و تعریف میکرد من رفتم اصفهان همه لری صحبت می کردند .

وی تصریح کرد : اگر من مژدهی نماینده مردم باشد، با وجود مشکلات زیاد در کشور با توجه به کارنامه و عملکرد گذشته که توانست مراحل قابل قبولی را طی کند قطعا می تواند در مجلس شورای اسلامی نماینده‌ای در طراز مردم شجاع ،فرهنگی و بزرگوار باشد».

گزارش ها حاکی از آن است که نزدیکان سید محمد موحد از حضور پررنگ مژدهی پور احساس خطر کرده اند و از همین رو با بیان اینکه او را موحد رشد داده است و کاری برای مردم نکرده است که حالا از مردم رأی می خواهد، سعی در تخریب او دارند اما به نظر می رسد مژدهی پور قصد ندارد به این آسانی صحنه رقابت را به آنها واگذار کند.