پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

پس از انتشار مطلبی با عنوان توهین محمد بهرامی کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه بویراحمد، دنا و مارگون به کهگیلویه ای های مقیم یاسوج، علی شکوهی فعال سیاسی اجتماعی کهگیلویه ای این مطلب را از اساس کذب خواند و گفت اخلاق مداری بهرامی خصیصه ای اثبات شده است.

به گزارش ریواس جنوب؛ علی شکوهی در گفت و‌گو با خبرنگار ما گفت: مطلب کذبی در فضای مجازی منتشر شده است که گفته می شود  دکتر بهرامی در مناظرات به کهگیلویه ای ها توهین کرده است در حالی که فایل مناظرات در اختیار مردم قرار دارد و کسی این تخریب ها را باور ندارد.
این فعال سیاسی اجتماعی با اشاره به همایش کهگیلویه ای های مقیم یاسوج در حمایت از بهرامی افزود: کسانی که نتوانستند وسعت این موج حمایت از دکتر محمد بهرامی را ببینند دست به کار شدند تا با طرح موضوعات قومیتی و از زبان کهگیلویه ای ها شاید بتوانند بهره برداری سوء کنند.
او گفت که کهگیلویه ای ها آنقدر فهیم هستند که انتخاب خود را بر اساس شاخصه های عقلایی و نه احساسی انجام دهند به طوری که نمی توان با برانگیختن احساسات آن هم بر مبنای موضوعات کذب و دروغ آن ها را از انتخاب عقلایی دور کرد.
شکوهی گفت که بهرامی یک چهره شناخته شده است و مردم سال هاست که با اندیشه و خدمات او آشنا هستند و به یقین کهگیلویه ای هایی که از او حمایت کرده اند با علم و اطلاع و آگاهانه این تصمیم را گرفتند.
وی اضافه کرد: در این مدت دکتر بهرامی ارتباط بسیار نزدیک، حسنه و محترمانه ای با حامیان کهگیلویه ای خود داشتند و ایشان هم بر استعداد و توانمندی های کهگیلویه ای ها اشراف کامل دارند و بر همین اساس و با شناختی که از دیدگاه فرامنطقه ای و فراقومیتی دکتر بهرامی دارم قول می دهم در صورت راه یابی به مجلس از نخبگان کهگیلویه ای در مدیریت استانی استفاده بهینه خواهند کرد.