پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

حرفی تکان دهنده از بهرامی که آرای خفته را بیدار کرد /پاسخ دندان‌شکن بهرامی به روشنفکر و منتظریان

محمد بهرامی در آخرین نطق انتخاباتی خود به موضوعی مهم اشاره کرد که نه تنها آرای خفته را بیدار کرد بلکه موجی از مردم را به سوی خود روانه کرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، محمد بهرامی در آخرین نطق انتخاباتی خود پاسخ دندان‌شکنی به رقیبش داد و گفت: شما که به مردم می‌گویید بهرامی اصلاح‌طلب است و با دولت همسو نیست بنابراین نمی‌تواند کاری کند، خدمت شما می‌گویم دقیقا درست می‌گویید و من با دولت همسو نیستم و با مردم همسو هستم.

بهرامی خطاب به روشنفکر و منتظریان افزود: چرا به شعور مردم توهین می‌کنید و در روز روشن جلوی هزاران هوادار خود این حرف‌ها را می‌زنید؟ مگر قرار است نماینده مردم با دولت همسو باشد؟ آری برای شما که نماینده دولت هستید نه نماینده مردم حرف درستی است اما برای بهرامی که می‌خواهد نماینده مردم باشد، حرف بیخودی است و شما نمی‌دانید که مردم آگاه هستند و می‌فهمند شما چه می‌گویید.

بهرامی ادامه داد: شما همین کارها را کردید و وکیل الدوله بودید که وعده‌های دولت به مردم محقق نشد و دلار به ۵۶ هزار تومان و گوشت به ۵۰۰ هزار تومان پرواز کرد.

بهرامی با تاکید بر استقامتی بر عهدی که با مردم بسته است، تصریح کرد: شما وکیل الدوله بودید که مردم را در حسرت یک کیلو گوشت گذاشتید و کمر مردان نام‌آور را جلوی زن و بچه‌هایشان شکستید و سر به زیرشان کردید.

بهرامی افزود: ای مردم اگر ده دوره دیگر هم لازم باشد می‌آیم تا یکبار شما به معنای واقعی وکیل‌المله بودن و نماینده واقعی مردم را لمس کنید و مزه تفاوت این دو را بچشید.

بهرامی گفت: نماینده مردم نباید هم با دولت همسو باشد بلکه باید این قدرت را داشته باشد که دولت را برای منافع مردم با خودش همسو کند و اگر بنایی بر همسویی باشد اولا دولت باید با نماینده همسو شود دوما بر روی منافع مردم همسو شوند کاری که شما نکردید.

انتهای پیام/