پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

هیچکدام از روسای ستادهای پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد، در دولت آتی، مسئولیت نمی‌گیرند

ریواس جنوب/ رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر روزی دیدید روسای ستادهای ۱۴‌گانه آقای پزشکیان و اعضای اصلی این ستادها، در دولت او پست و مقام گرفتند بدانید که دنبال منافع شخصی خود بوده‌اند!

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، با افزایش قابل توجه احتمال پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری، علیرضا کفایی، رئیس ستاد انتخاباتی او در کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگوی اختصاصی با ریواس جنوب اعلام کرد که اینجانب به هیچ عنوان مسئولیتی در دولت آینده پزشکیان نخواهم گرفت.

کفایی افزود: با صحبت‌هایی که با دیگر روسای ستادهای آقای پزشکیان در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز انجام شده هیچکدام از روسای ستادهای میز مسئولیتی نخواهند گرفت.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای ۱۴ نفر در ۱۴ شهرستان و بخش، احکام رسمی صادر شده است، تاکید کرد: اگر فردا روزی هرکدام از این روسا، مسئولیتی گرفتند بدانید که حضور این افراد در ستادها برای منافع شخصی بوده نه منافع مردم و برای ایران!

کفایی این را هم گفت که احکامی تحت عناوین مختلف برای برخی افراد صادر شده که این‌ها رسمی نیستند و فقط احکامی که با امضای اینجانب صادر شدند، مورد تایید ستاد مرکزی دکتر مسعود پزشکیان خواهد بود.

وی گفت: به شخصه از روی تکلیف چنین مسئولیتی را پذیرفتم و هرگز در دولت آقای پزشکیان به دنبال هیچ پست و مقام اجرایی نیستم و بنا به رویه آقای پزشکیان در نظرخواهی ها و مشورت‌هایی که با روسای ستادها خواهد شد، افراد شایسته و توانمند را برای مسئولیت‌ها پیشنهاد خواهیم داد اما هیچ‌کدام از مسئولین ستادها نباید دنبال سهم‌خواهی یا گرفتن پست و مقام در دولت آتی باشند.

به گزارش ریواس جنوب و بر اساس آمار غیررسمی، پیروزی مسعود پزشکیان با ۱۷ میلیون رای قطعی شده است اما بر اساس آمار رسمی اعلام شده تاکنون آقای پزشکیان با حدود ۱۳ میلیون رای و اختلاف ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار رای از رقیب خود پیشی گرفته است.

حدود ۸ میلیون رای دیگر هنوز شمارش نشده است.