پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز یکشنبه ۱۴ خردادماه ۱۴۰۲ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

ساعت کار ادارات استان فارس از ۱۶ خرداد/ تعیین وضعیت کاری روز پنج شنبه

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس از تغییر ساعات کار ادارات استان از ۱۶ خردادماه خبر داد.

سخنان رهبر انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

رهبر انقلاب با انتقاد از برخی افراد به علت خدشه کردن در مقوله امید و امیدواری و متهم کردن دیگران به بی‌اطلاعی از واقعیت‌ها گفتند: آنها می‌گویند شما از واقعیت‌ها خبر ندارید در حالی که واقعیت مورد نظر آنها همین مشکلات اقتصادی و معیشتی است که همه از آن خبر دارند و در رنج هستند.

نخستین گروه پروازی حجاج بیت الله الحرام – شیراز

اعزام نخستین گروه پروازی حجاج بیت الله الحرام استان فارس، شامگاه یکشنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ از فرودگاه شهید آیت الله دستغیب به مدینه منوره با بدرقه مسئولین استانی برگزار شد.
امسال از استان فارس و استان کهگیلویه و بویر احمد بیش از سه هزار و پانصد و پنجاه زائر از فرودگاه شهید دستغیب شیراز به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

رگبار پراکنده باران و وزش باد برخی نقاط فارس را در می‌گیرد،‌ هشدار زرد هواشناسی

اداره کل هواشناسی فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد، نسبت به بارش رگبار پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد در ساعت های بعد از ظهرها درجنوب شرق و شرق استان از ۱۵ تا ۱۶ خرداد ماه هشدار داد.

راه‌اندازی مرکز “قرار” در شیراز

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از راه اندازی مرکز جهادی «قرار» در دانشگاه خبر داد.

ساعت بازدید از اماکن فرهنگی و تاریخی فارس اعلام شد

اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس در اطلاعیه ای ساعت بازدید از اماکن فرهنگی و تاریخی استان را اعلام کرد.

سه صنایع دستی فارس ثبت ملی شد

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از ثبت ملی دست بافته‌های ۲ روستا و یک شهر این استان خبر داد.

توصیه‌های استاندار به مدیران حراست ادارات فارس

استاندار فارس با اشاره به اهمیت دایره حراست در ادارات و سازمان‌های مختلف، توصیه‌هایی را برای ارتقاء کیفی اقدامات به مدیران حراست ادارات این استان داشت.

 

 

پایان/ مهشید آردی