پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرصت اندک باقیمانده برای جذب اعتبارات و تسهیلات بخش عمرانی استان تاکید کرد: هیچ مدیری به هیچ بهانه‌ای اجازه برگشت حتی یک ریال از پول این استان را ندارد.

علی‌محمد روستا در گفت‌وگو با خبرنگار ریواس جنوب گفت: ۳۱ شهریورماه آخرین مهلت جذب اعتبارات این استان است و در این ایام همه تمرکز و وقت ما برای کمک و هدایت دستگاه‌های اداری برای جذب و هزینه‌کرد اعتبارات عمرانی و تملک دارایی است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در یکماه اخیر ده‌ها جلسه و نشست با مدیران‌کل داشتم و به صورت سرزده از نحوه فعالیت این ادارات در حوزه بودجه بازدید کردم.

روستا که از سوی استاندار مسئول نظارت بر مدیران برای جذب اعتبارات شده است، ادامه داد: آقای استاندار نیز بر جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات تاکید دارند و هیچ بهانه‌ای از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست‌.

وی گفت که برای تخصیص این اعتبارات زحمات زیادی کشیده شد و باید به بهترین نحو این اعتبارات جذب پروژه‌های عمرانی شوند بنابراین تا آخرین ثانیه امروز ۳۱ شهریور بدون تعطیلی روند جذب اعتبارات ادامه خواهد داشت و بر کار مدیران نظارت می‌کنیم.

انتهای پیام/