پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

افتتاح و ساماندهی سایت موکب شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه/ قدردانی استاندار از معاون عمرانی‌اش

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از تعیین تکلیف و ساماندهی سایت موکب شهدای استان در نقطه صفر مرزی شلمچه خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در آیین افتتاح، استاندار از پیگیری‌های معاون عمرانی در جهت ساماندهی و تعیین تکلیف احداث ساختمان‌های سایت شلمچه تشکر کرد و گفت: این مجموعه در مدت ۴۰ روز، شروع و به بهره‌برداری رسید.

در همین زمینه، علی محمد روستا امروز پنج شنبه با حضور در محل سایت شلمچه گفت: زمینی به متراژ حدود سه هزار مترمربع متعلق به استان است که جهت اسکان و پذیرایی از زوار امام حسین تخصیص داده شده است و از آنجائیکه هرساله با برپایی موکب و احداث سازه‌های موقت هزینه گزافی تحمیل می‌شد و لزوم تهیه مکانی درخور و شان زوار عزیز؛ بر آن شدیم که به سمت احداث سازه های دائم برویم.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به تاکید استاندار محترم و پیگیری های وی در طی دوماه با مطالعه فنی، جانمایی و استقرار تیم نظارت در محل سایت نسبت به مطالعات آزمایشگاه خاک، شمع کوبی، اجرای فنداسیون و اسکلت اقدام و در مرحله بعد مراحل تاسیسات و تکمیل دو ساختمان به متراژ حدود ۷۰۰ مترمربع در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت با همکاری شرکت نفت وپتروشیمی گچساران به سرانجام رسید.

روستا همچنین اعلام کرد: ۳۶ چشمه حمام و سرویس بهداشتی خواهران و برادران نیز تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی ضمن تشکر از مدیرانی که در این امر خیر و اصولی مشارکت داشتند تصریح کرد: شهرداری گچساران به عنوان نماینده معین معاونت عمرانی مستقر در شلمچه مراحل نظارت و تایید فنی کار را برعهده داشتند.

معاون هماهنگی عمرانی استانداری یادآور شد: با رایزنی های صورت گرفته پیگیر الحاق زمین پشت سایت و افزایش متراژ آن به حدود ۶۰۰۰ مترمربع هستیم تا انشالله بتوانیم در آینده احداث آشپزخانه، انبار، محل کارخانه یخ سازی و… را اجرا کنیم و زوار عزیز و راهیان نور از یک مکان مناسب با امکانات خوب بهره ببرند.

انتهای پیام/