پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بهرامی به ورزشگاه رفت/ مطالبه جدی جوانان یاسوجی برای داشتن یک تیم فوتبال لیگ برتری

محمد بهرامی، منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون امروز در اقدامی معنادار به ورزشگاه یاسوج رفت و با تماشای بازی تیم اتحاد بویراحمد، یک مطالبه جدی جوانان این دیار را شنید؛ او اگرچه وعده مستقیمی نداد اما بدون شک برای تیم‌داری استان و خوشحالی جوانان پرشور این استان برنامه خواهد داشت.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، محمد بهرامی، منتخب مردم بویراحمد و دنا امروز به ورزشگاه تختی یاسوج رفت و همانند یک شهروند عادی روی سکوها در کنار جوانان پرشور یاسوجی نشست و بازی تیم اتحاد بویراحمد و امیدیه را از نزدیک تماشا کرد.

تفاوت این حرکت بهرامی، نه به این بود که بدون تشریفات و غشون و محافظ و دفتر و دستک به ورزشگاه آمد و نه هم اینکه در این ایام تعطیل و قبل از شروع مجلس اینگونه پرکار است، که البته این‌ها هست اما تفاوت مهم‌تر این حرکت در اولویت‌های این نماینده جوان و مردمی استان است.

بهرامی و مطالبه جوانان یاسوج در احیای تیم فوتبال
بهرامی نشان داد که جوانان و ورزش، اولویت او هستند؛ جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، از یاد نبرده‌اند در روزهایی که بهرامی شهردار یاسوج بود و بسیاری از مدیران از پرداخت اضافه کار نیروهایشان هم عاجز بودند، محمد بهرامی در شهرداری یاسوج نه تنها به همه امورات مهم شهر می‌رسید بلکه تیم‌داری می‌کرد و به تمامی دلخوشی جوانان این استان بدل شده بود.

بهرامی در آن روزها، جلوی همه مخالفت‌ها و هزینه‌های کمرشکن تیم‌داری ایستاد و معتقد بود که وقتی پل نیست اگر به رودخانه نزنیم و خیس نشویم، هرگز از رودخانه عبور نخواهیم کرد بنابراین همه چیز را به جان خرید و یکی از موفق‌ترین تیم‌های فوتبال کشور یعنی شهرداری یاسوج را با لقب «غول‌کش» بهخوبی اداره می‌کرد.

بهرامی البته هرگز بقیه اولویت‌های شهر را فدای ورزش نکرد بلکه راز موفقیت و محبوبیت او این بوده که توانسته بود خلق درآمد و خلق فرصت کند تا هزینه‌های روزمره و حقوق کارگر و کارمند عقب نیفتد و هم به امورات شهری، پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌ها برسد و هم به ورزش و اداره تیم فوتبال؛ به عبارت ساده‌تر باید گفت که راز محبوبیت و موفقیت محمد بهرامی این بود که هم حواسش به شهر بود و هم شهروندان.

بهرامی به خوبی می‌داند که جوانان این شهر، عاشق ورزش فوتبالند و یکی از مهمترین مطالبه جوانان و ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر، داشتن یک تیم خوب فوتبال در لیگ برتر کشور است و بهرامی در پستوی ذهنش این ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مطالبه را مرور می‌کند و برای آن برنامه دارد.

او به خوبی از نقش ورزش و داشتن یک تیم فوتبال در پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، کاهش آسیب‌های اجتماعی و انحراف جامعه و همچنین پرورش استعدادهای فوتبالی و ارتقای آن اطلاع دارد و می‌داند که اگر بار دیگر شهر یاسوج و استان صاحب یک تیم خوب در لیگ برتر یا حداقل در لیگ یک باشد، برای همیشه در قلب مردم این استان ماندگار خواهد شد.

بهرامی در همین زمینه به خبرنگار ریواس جنوب و در پاسخ به سوالی پیرامون برنامه شما برای تحقق مطالبه جوانان کهگیلویه و بویراحمدی، چیست، گفت که روزی که نامزد انتخابات بودم می‌گفتم اگر بشود ولی امروز می‌گویم «حتما»، ابتدا روی یک تیم خوب در لیگ یک تمرکز می‌کنیم و بعد هم به لیگ برتر و شرایط خاص فکر می‌کنیم.

وی گفت که وضعیت ورزشگاه و امکانات ورزش خیلی بد است و این به هیچ عنوان زیبنده این شهر و این استان نیست و قطعا من هستم و از هفت خرداد که رسما شروع خواهم کرد در کنار سایر برنامه‌ها این موضوع را دنبال خواهم کرد.

بهرامی اظهار امیدواری کرد که روزی سکوهای ورزشگاه تختی یاسوج پر از تماشاگر و جوانان پرشور شود و سرزندگی و نشاط به شهر برگردد.

به هر حال باید گفت که بهرامی تجربه این کار را دارد و او بهترین کسی است که می‌تواند جوانان این دیار را به آرزویشان برساند.