پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یکی از مخاطبان ریواس جنوب با ارسال متنی از حملات اخیر به سید محمد بزرگواری از سوی برخی افراد به زعم او انقلابی‌نما، انتقاد کرد و با اشاره به انتخاب سید محمد موحد به عنوان گزینه انقلابیون نوشت: باید پرسید شمایی که ادعای انقلابی بودن دارید چرا در میادین جنگ و دفاع و بخشش مال و جان نیستید و فقط در جاهایی چون خیریه‌ها، بنیادها و آستان‌ها هستید؟

پافشاری بر حفظ اصول و ارزشهای دینی و انقلابی، استقلال و امنیت کشور و مقاومت جانانه در مقابل زیاده خواهی قدرت های مستکبر داخلی و خارجی از ویژگی های بارز سید علی محمد بزرگواری است
انقلابی بودن و روحیه جهادی داشتن سید علی محمد بزرگواری بر هیچ کس پوشیده نیست
چراکه برای ایشان گذشتن از جان با حضور در دفاع مقدس و در دفاع ازحریم، بخشیدن تنها منزل مسکونی به خیرین مدرسه ساز، گذشتن از مقام و موقعیت کناره گیری در اوج قدرت نمایندگی ، گذشتن از فرزند در راه خدا و اهدا کردن اعضای بدنشان به هم نوع خود و … در راه تحقق اهداف و آرمانهایش نه تنها اقدامی سخت تلقی نمی کرد بلکه وظیفه ای مقدس میدانست.

ایشان هیچگاه از فدا کردن آرامش و آسایش خود برای حفظ امنیت و آرامش کشور جامعه دریغ نمی کند. شهدا و ایثارگران و همرزمان دوران دفاع مقدس ایشان نمونه عینی انقلابی گری محسوب می شوند.
در ایثار و فداکاری این سید بزرگوار نمی توان حد و مرزی متصور کرد .

چون حاضر است مهم ترین داشته هایش را فدای سعادت جامعه نماید حتی اگر این داشته، زندگی و همه وجودش باشد.
یکی دیگر از آثار انقلابیگری این سید داشتن روحیه جهادی، کار برای خدا و جلب رضایت او از طریق خدمت به بندگانش است. در گمنامی و خلوت به آنچه که تکلیف می داند عمل می کند و نگاهش همواره به سوی منافع جامعه است نه منافع خود و وابستگانش و یا حزب و گروهش.

وی با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی که دارد اجازه نمی دهد که نفسانیت‌ لجام گسیخته بر عقل و عملش تسلط یابد. هیچگاه سوار اسب سرکش قدرت طلبی و خودخواهی نمی شود و درصدد حذف دیگران به هر قیمت ممکن بر نمی آید.
اما امروز نیروهای ائتلاف به ظاهر انقلابی در استان کهگیلویه و بویراحمد با عملکرد خودشان خیل عظیمی از نیروهای اصلی انقلاب را به نظام و انقلاب بد بین کردند.
یکی از ضعف نیروهای انقلاب انتخاب موحد بعنوان گزینه انقلابیون در مجلس یازدهم بود و باید گفت (این تذهبون )

واقعا این آیه شریفه تناسب با عملکرد شما در انتخاب آقای موحد به عنوان نیروی انقلابی مجلس یازدهم دارد
مگر فراموش کردید که در معرفی کابینه دولت روحانی به مجلس شورای اسلامی سید علی محمد بزرگواری با صدای رسای خودش نه تنها به ملت ایران بلکه به جهان ماهیت خانواده مرحوم رفسنجانی را معرفی کرد و فریاد زد که آیا باید دو مرتبه زنگنه وزیر نفت شود تا مهدی هاشمی دله … بیاید و همکاره شود و بعد از همین فریاد رسای وی بود که مهدی هاشمی به محکمه کشیده شد و دوازده سال به زندان افتاد و مرگ هاشمی را هم خدا میداند مگر یادتان رفته که آقای موحد چند روز بعد از آن نطق آتشین بزرگواری با اعوان و انصارش به زیارت رفسنجانی رفتند و از بزرگواری بیزاری جستند و با مرحوم رفسنجانی عکس یادگاری گرفتند شما ها کجای انقلاب بودید و هستید که واژه انقلابی بودن را یدک می کشید ولی کار شما نمایانگر لیبرال منشی و کارگزاری است.

البته مردم باید بدانند که شما انقلابیون به ظاهر انقلابی هرکجا نعفتان ایجاب میکند و یا جایگاهی که آب و نان دارد حضور پیدا میکنید تا از چرب و شیرین دنیا برخوردار باشید.

پس اگر انقلابی هستند چرا همچون بزرگواری سراغ میدانها و عرصه های خطرناک مثل جنگیدن با تکفیریها و داعشی ها پیدا نمیشوید فقط در خیریه ها و ارگان هایی مانند آستان قدس رضوی و بنیاد برکت و خاتم الاوصیا و…..حضور فعال دارید و خود را برای ملت انقلابی و وجیه المله جا میزنند.

امروز که بزرگواری به خودش اجازه نمی دهد در برابر شارلاتان بازی ها و شانتاژ بازی های گزینه به ظاهر انقلابی شما ساکت بنشیند باز عده ای از شما انقلابی نماها به این سید مظلوم مدافع حرم و ایثار گر در راه اهداف امام و شهدا حمله ور می شوید و هتاکی می کنید
تنها باید به تعبیر قرآن به شما باز هم گفت این تذهبون؟

انتهای پیام/