پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

پدر شهید حکمت الله بارید به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش ریواس جنوب ، مرحوم شنبه بارید پدر شهید والامقام حکمت الله بارید از شهدای چاروسا به علت بیماری و کهولت سن و در سن ۹۰سالگی دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

 

شهید حکمت الله بارید متولد ۱۳۴۴ در تاریخ۱۳۶۶ در سقز کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و هم اکنون در گلزار شهدای روستای دشت آزادی چاروسا است.

 

مراسم تشیع و تدفین پدر شهید بارید پنج شنبه عصر در روستای دشت آزادی برگزار خواهد شد.

 

امام جمعه بخش چاروسا در پیامی درگذشت پدر شهید را تسلیت گفت:

 

انا لله و انا الیه راجعون

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

خانواده محترم شهید گرانقدر بارید سلام علیکم پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را درراه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند. مرحوم «مشهدی شنبه» پدر شهید والامقام «حکمت الله بارید» پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفر کرده به ملکوت و روح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم. اینجانب درگذشت آن مرحوم را به مردم شهید پرور بخش و خانواده محترمشان و بستگان تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفرکرده و صبر و شکیبایی جمیل برای بازماندگان را درخواست می‌نمایم. ان شاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.