پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بر اساس اعلام یک سایت محلی در استان خوزستان، به دنبال سه بار استعفای سیاحی معاون عمرانی استانداری این استان و همچنین اتمام ماموریت از وزارت نیرو ، فرامند هاشمی زاده به عنوان سرپرست، جایگزین وی می شود. از قرار معلوم سیاحی به شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برمی گردد. 

به گزارش ریواس جنوب به نقل از شوشان، فرامند هاشمی زاده در کارنامه مديريتي خود، نمايندگي دوره پنجم مجلس شوراي اسلامي، عضو کميسيون نفت مجلس شوراي اسلامي، شهردار اهواز، معاونت عمراني استانداري خوزستان، مدیرعاملی قطار شهری اهواز ، مديريت پتروشيمي آبادان و مديريت پتروشيمي خراسان را دارد و اکنون بار دیگر در کسوت معاونت عمرانی ، بازگشتی دوباره به استانداری دارد.

همچنین با رفتن هومن خورشید از روابط عمومی استانداری خوزستان ، شهاب رزمی به عنوان معاون روابط عمومی جایگزین خورشید می شود. شهاب رزمی از نیروهای خوش فکر و اصلاح طلبی است که ریاست دفتر کهرام نماینده مردم اهواز در مجلس ششم را برعهده داشت.

همچنین طبق خبری دیگر ، دکتر یدالله مهرعلی زاده عضو هیات علمی دانشگاه چمران اهواز نیز بزودی به عنوان مشاور برنامه ریزی توسعه استاندار خوزستان منصوب خواهد شد.
گفته می شود طی روزهای آینده برخی از فرمانداران ، معاونین فرمانداران و همچنین بخشداران تغییر خواهند کرد. البته تغییرات در سطح فرمانداران محدود است و ممکن است به چند جابجایی ختم شود. پس از انتصاب دکتر حسین زاده به عنوان سرپرست معاونت سیاسی استانداری خوزستان ، چندین معاون سیاسی فرمانداری ها تغییر کردند. پاپي به عنوان معاون فرمانداري انديمشك و بهرالديني به عنوان معاون فرمانداري خرمشهر منصوب و مراسم معارفه با حضور دكتر حسين زاده معاون سياسي و اجتماعي استانداري برگزار شد. پيش از اين هم كجباف به عنوان معاون فرمانداري شهرستان شوشتر منصوب و معرفي شده بود.
انتهای پیام/د