پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران که وزارت نفت در منطقه محمودآباد این استان مجتمعی رفاهی را احداث کرد از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا از این طرح استقبال کنند اما تلاش کنند تا خدمات این کمپین رفاهی برای عموم مردم باشد.

کمپین نفت محمود آباد شمال

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، دلاور بزرگ‌نیا با ابراز رضایت از احداث مجتمع رفاهی وزارت نفت در محمودآباد شمال گفت که بدون شک احداث چنین مجتمعی در استان کهگیلویه و بویراحمد موجب رونق گردشگری و تحریک توسعه این استان می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران که با تسنیم گفت‌وگو می‌کرد ادامه داد که البته آنچه که مهم است این بوده که مسئولان کهگیلویه و بویراحمد تلاش کنند تا خدمات این مجتمع عمومی باشد تا موجب ماندگاری مسافر در این استان، توجیه احداث هتل و دیگر اقدامات درآمدزا شود.

او توصیه کرد که اگر مسئولان کهگیلویه و بویراحمد نتوانستند وزارت نفت را برای عمومی بودن خدمات این مجتمع رفاهی متقاعد کنند، لااقل بخش سرگرمی و تفریحی آن را عمومی کنند تا به گردشگری و ماندگاری مسافر کمک کند.

قرار است ۷۵ هکتار از اراضی پارک جنگلی یاسوج با زیرساخت‌هایی که شهرداری یاسوج در آن نقطه ایجاد کرده به وزارت نفت واگذار شود تا مجتمعی رفاهی تفریحی برای کارکنانش احداث کند؛ عمومی یا اختصاصی بودن این خدمات اکنون محل بحث است.

انتهای پیام/ بنام-ک