پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یک نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با دفاع از عملکرد مجلس دهم، معتقد است که القای اصلاح‌طلب بودن شاکله‌ی این دوره از مجلس، اشتباه است.

 فرج‌الله رجبی در گفتگو با «ریواس جنوب» در واکنش به برخی هجمه‌ها علیه نمایندگان مجلس، اظهار داشت: در حال حاضر در سطح کلان مملکت دو اتفاق همزمان در خصوص نمایندگان مجلس دهم رخ می‌هد؛ اولاً تلاش می‌شود که القا شود این مجلس اصلاح‌طلب است و ثانیاً همین مجلس را ناکارآمد جلوه دهد.

وی با یادآوری برخی تلاش‌های بی سرانجام اصلاح‌طلبان مجلس برای همراه کردن رأی اکثریت نمایندگان، تصریح کرد: این چه مجلس اصلاح‌طلبی است که در آن تعداد اصلاح‌طلبان و اعضای فراکسیون منتسب به این جریان به حداکثر ۹۰ نفر هم نمی‌رسد؟

وی در ادامه مجلس دهم را ملغمه‌ای از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان توصیف کرد و گفت: به اعتقاد من همین مجلس با تمام محدودیت‌هایی که دارد کارآمد بوده؛ شاهد این کارآمدی هم می‌تواند میزان مصوبات مجلس در دفاع از حقوق مردم و رفع مشکلات معیشتی اقشار مختلف باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه هدف برخی القای ناامیدی است، تصریح کرد: ممکن است به منِ نوعی ایراد بگیرید، عیبی هم ندارد چرا که صندوق‌های رأی را برای همین گذاشتند که مردم از آن طریق بتوانند کس دیگری را به نمایندگی خود انتخاب کنند اما اینکه با فضاسازی حقیقت را پنهان کنند، منصفانه نیست.

نماینده مردم شیراز در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ما مدیون رأی تک تک مردم شریف شهرستان شیراز هستیم و رأی مردم هرچه باشد برای ما اعتبار دارد؛ اما در خصوص ناامیدی برخی از اصلاح‌طلبان اینکه یک سال قبل از انتخابات به علامت تسلیم دستان‌مان را بالا ببریم، اشتباه است.

به گزارش ریواس جنوب، در فاصله‌ی یک سال مانده به انتخابات دوره‌ی یازدهم مجلس شورای اسلامی، تحلیل‌ها و قضاوت‌ها در خصوص عملکرد بهرام پارسایی، فرج‌الله رجبی، مسعود رضایی و علی اکبری چهار نماینده‌ی مردم شیراز در مجلس آغاز شده است.

انتهای پیام/ سجاد بنام