پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در پی ارایه گزارش عملکرد ۱۰ ماهه بخشدار دیشموک سید حسین رهی مشاور رسانه عدل هاشمی پور نسبت به این گزارش واکنش نشان داد.

به گزارش ریواس جنوب رهی با ارسال متنی به پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب ارایه عملکرد بخشدار دیشموک را به این شکل فاجعه خواند و گفت این گزارش همانند روز معارفه اش  که به گونه ای تنظیم شد که صحبتی نکند این بار نیز طراحی شده بود تا نامی از افراد حاضر در میدان عمل برده نشود.

به گزارش ریواس جنوب در این پیام آمده است:

با لطایف الحیل برنامه را طوری مدیریت کردند تا در معارفه اش لب به سخن نگشاید بلکه بی هنری اش آشکار نگردد.

معمولا عرف و روال اداری بر این است که دولتمردان و مسئولان اجرایی، خصوصا در آستانه ی هفته دولت به گونه ای برنامه ریزی می کنند که ماحصل کار در هفته دولت نمایان و به سمع مردم برسد که ظاهرا جناب صفا حبیبی با ارائه گزارش عملکرد ۱۰ ماهه که تا الان معمول نبوده، بی خبری و ناآگاهی خود از روند اداری علیرغم کار در فرمانداری را عیان نمود.

تناسب زیبا و فرصت مناسبی در پیش داشت تا بتواند چنانچه عملکردی داشته تحت عنوان عملکرد یک ساله آنهم از قضا در هفته دولت ارائه دهد اما هم روند بیان گزارش را زیر سوال برد و هم بی توجهی و غفلتش از هفته دولت در ایام پیش رو را و هم انصاف را زیر پا گذاشت.

سوال و معضل آنجایی ست که بخشدار محترم در انجام امورات ذکر شده بعضا حتی نظاره گر و داعی هم نبوده است چه برسد به انجام. !!!

جناب حبیبی
حضور استاندار جدید و برخی مدیران کل در دیشموک را تحت عنوان عملکرد ذکر نموده است!!! که همگان می دانند دکتر کلانتری خود تصمیم به این سفر گرفت و در دیدار با مردم دیشموک دلیل سفرش را اعلام کرد.
جناب حبیبی
بازگشایی جاده برد کر و رود ریش را از اقدامات خویش دانسته است در حالیکه تا زمان ورود بولدزر شرکت نفت به منطقه که با پیگیری نماینده و اقدامات امور عشایری حاصل شد، کاملا بی خبر بود.

اینکه جناب حبیبی تشکیل شورای اداری را از عملکرد خویش آنهم در دو بند آورده !!! خود بخوان حدیث مفصل.

یکی دیگر از اقداماتش را حضور مدیران کل در منطقه ذکر کرده است. اما انگار فراموش کرده وقتی به همراه نماینده مردم در مجلس در بازدید از اجرای جاده رود ریش بر می گشتیم از قضا در یک ماشین بودیم که با وی تماس گرفته شد که تعدادی از مدیران کل به دستور استاندار جهت رسیدگی به مشکلات مردم در دیشموک حضور دارند.!!!

جناب حبیبی اگر دغدغه خدمت به مردم را دارد پس انصاف داشته باشد و بداند که
مردم می بینند و می دانند و البته خدا بالاتر از همه چیز ناظر بر اعمال همه ی ماست.

جناب حبیبی
به این سوالات شفاف جواب دهید که نقش جنابعالی در پروژه هایی نظیر:
اختصاص اعتبار به سد بالیاب، جاده تنگ چویل، آبرسانی به دیشموک، بستر درمانی دیشموک، چمن مصنوعی درغک، گازرسانی به منطقه ی دیشموک، اجرای پل دم رود ایک و معابر آسفالت شده روستاهای بخش که اعتباراتشان یا ملی بوده یا از طریق خیرین یا هم وزارت نفت تأمین شده، چه بوده است؟
یا به صرف اینکه بخشدار بوده و شاهد انجام این کارها بوده پس جزء عملکردش محسوب میشود !؟
که البته جواب کاملا معلوم و یک کلمه بیشتر نیست. هیچ.

سید حسین رهی