پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

صندوق تازه تاسیس حمایت از توسعه بخش کشاورزی در بویراحمد از راه نرسیده، راه را کج رفت و می‌خواهد در سایه ضعف نظارتی متولیان به ویژه فرمانداری و جهاد کشاورزی یک نورچشمی سفارشی را در یک آزمون سفارشی به کار گیرد؛ این صندوق‌ در پنج شهرستان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شده و قرار است هر کدام یک نیرو استخدام کنند. 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج،  در جلسه ای که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویرحمد، معاونین، حراست و بازرسی استان و دادگستری استان جهت جذب حسابدار صندوقهای حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان برگزار شد مقرر گردید پس از اعلام فراخوان که از طریق روزنامه ابتکار جنوب وسایتهای محلی استان انجام شد متقاضیان پنج شهرستان استان (بویراحمد،باشت،گچساران،کهگیلویه و لنده) در زمان مقرر به صورت واحد در روز مشخص آزمون گرفته شده و از هرشهرستان سه نفر برای مصاحبه به تهران معرفی و در نهایت یک نفر برای استخدام معرفی شود.

تخلف آشکار در روز روشن/ استخدام سفارشی با آزمون سفارشی در بویراحمد

تخلف آشکار در روز روشن/ استخدام سفارشی با آزمون سفارشی در بویراحمد

همچنین مقرر شد همه اقدامات با هماهنگی حراست و دادگستری و سازمان بازرسی این استان انجام گیرد ولی متاسفانه صندوق شهرستان بویراحمد در اقدامی عجیب خودسرانه اقدام به ثبت نام و توزیع کارت ورود به جلسه کرده و می‌خواهد به صورت جداگانه ازمون برگزار کند.

آزمونی که هیچ کس حتی جهاد کشاورزی برا آن نظارت ندارد و گفته می‌شود این تخلف حتی بدون هماهنگی تهران انجام شده اما بعید است متخلفان در جهاد کشاورزی و فرمانداری حامی نداشته باشند.

موضوعی که در وهله اول باید مدیر جهاد کشاورزی بویراحمد و بعد از آن نهادهای نظارتی پاسخگو باشند.

این اقدام شهرستان بویراحمد،  این شبهه را به وجود آورده که فردی که قرار است استخدام شود از قبل تعیین شده و با رانت و پارتی‌بازی حق صدها جوانی که شرایط استخدام را در یک چارچوب علمی و قانونی دارند، خورده می‌شود.

انتهای پیام/ بنام